• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomoc w konkursie informatycznym

Object Storage Arubacloud
0 głosów
250 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Kawmesky Nowicjusz (120 p.)
zmienione kategorie 19 listopada 2021 przez Comandeer
Witam, przychodze z dosc nietypowym byc moze pytaniem. Jest osoba, ktora mialaby przez ten tydzien chwilke czasu ogarnac ze mna wiadomosci na konkurs informatyczny? Mam materialy z poprzednich lat i niezbyt potrafie sie w tym sama polapac. Kontakt najlepiej przez facebooka i instagrama. Dla mnie osobiscie zagadnienia sa dosc trudne, ale byc moze dla kogos innego bedzie to bardzo latwe. Na przygotowanie sie do tego konkursu mam tydzien, wiec fajnie by bylo juz cos probowac. Jezeli chodzi o mnie jestem osoba, ktora mozna latwo czegos nauczyc, ale bywa tez tak, ze jest ciezko.

Przy okazji, bardzo mozliwe, ze dalam nieodpowiedni temat, ale mam nadzieje, ze ktos sie znajdzie.

Milego dnia!
1
komentarz 19 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,590 p.)
za odpowiednią kwotę na pewno ktoś się znajdzie, jak nie to szukaj korepetytora w swoim rejonie. Za darmo nikt poświęcać czasu raczej nie będzie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 301 wizyt
pytanie zadane 18 lutego 2017 w HTML i CSS przez JAKUBW Nałogowiec (33,470 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 224 wizyt
pytanie zadane 23 października 2015 w C i C++ przez zmiennoimienny Mądrala (5,540 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 497 wizyt

92,546 zapytań

141,387 odpowiedzi

319,503 komentarzy

61,930 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...