• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakie lekkie słuchawki nauszne do biura polecacie?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
332 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez lukasz21 Obywatel (1,090 p.)
Witam,

Szukam od jakiegoś czasu lekkich słuchawek nausznych do komputera do pracy biurowej. Dobrze jeśli będą miały dobry mikrofon. Wiem, że jest dużo słuchawek nausznych z mikrofonem na rynku, ale prawie wszystkie z nich są ciężkie i naciskaj na uszy, przez co korzystanie z nich przez kilka godzin jest męczące (np. 6 godzin).

Dlatego zależy mi na tym aby te słuchawki nauszne:
    1. Były lekkie, tak, że można z nich korzystać kilka godzin.
    2. By było słychać też dźwięki z otoczenia.
    3. Miały dobry mikrofon.
    4. Słuchawki będą głównie używane do: słuchania muzyki, prostych multimediów, czasami do rozmów przez komunikatory (np. Zoom).

Czy macie z tym doświadczenie i możecie polecić jakieś rozwiązanie?
Ewentualnie mogą być lekkie słuchawki bez mikrofonu do samego słuchania.
Patrzyłem na słuchawki ‘Sennheiser PC 3 CHAT’ i zastanawiam się nad ich zakupem. Czy może doradzacie coś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
komentarz 16 listopada 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Osobiście polecam quietcomfort, te nausze. Może się wydawać, że nie wpisują się w "lekkie", ale naprawdę ich nie czuć. Sam siedzę w nich po 8-12h dziennie.

Posiadam starszy model, 35 w rewizji drugiej. Niby ostatnio wyszedł nowszy model, ale cena trochę odstrasza plus nie wiem, czy są równie dobre.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 16 listopada 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,650 p.)
edycja 17 listopada 2021 przez reaktywny

Sennheiser to klasa sama dla siebie. Bardzo dobre są też amerykańskie Plantronics, jedne z najlepszych słuchawek "komputerowych". Bo do audio z kolei poleciłbym inne (Bowers & Wilkins, Denon, AKG, Sennheiser, Beyerdynamic).

2
komentarz 17 listopada 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Też polecam Sennheiser, ja korzystałem z tych (lub bardzo podobnych) całymi dniami w biurze i były spoko. https://www.bhphotovideo.com/c/product/1274205-REG/sennheiser_sennheiser_pc3_chat_headset.html

Od prawie 2 lat korzystam z Creative HS-720 i też są ok. https://pl.creative.com/p/headphones-headsets/creative-hs-720-v2

W obu przypadkach słuchawki musiałem trochę dopasować do obecności okularów - wystarczy delikatnie odchylić oprawki zachodzące za uszy i wtedy ich praktycznie nie czuć.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 301 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez tacuu Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 536 wizyt
pytanie zadane 22 maja 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kebab_Cienki Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 622 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jakub_J Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...