• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyciszenie na instagramie

Object Storage Arubacloud
0 głosów
289 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2021 w Bezpieczeństwo, hacking przez Witamina Nowicjusz (120 p.)
Dzień dobry, nie wiem gdzie zadać to pytanie więc spróbuję tutaj, mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi na nie odpowiedzieć :) jeśli nie to przepraszam za zawracanie głowy.

Pytanie dotyczy instagram, a mianowicie, jeśli wyciszyłam daną osobę, jej posty i relacje, To czy jest możliwość, żeby to wyciszenie odblokowało się samo, bez mojej ingerencji? Co więcej, odblokowały się tylko posty a relacja zostaje nadaj w wyciszenie a wyciszam relacje i posty w jednym momencie.

Dziękuję za wasza pomoc

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)

To czy jest możliwość, żeby to wyciszenie odblokowało się samo, bez mojej ingerencji? C

Nie ma takiej możliwości,  wyciszenie niekoniecznie blokuje posty, które wcześniej zostały wprowadzone. Też może być takie zachowanie, że jeśli wejdziesz w dany profil i wyświetlasz prosty, to wtedy przywrócone zostaje to o czym piszesz, ale to kiedyś był bug, któy miał być naprawiony .

Też jeśli zaobserwujesz osobę której mutowałaś posty, to automatycznie będą odmutowane i to też napisane jest w instrukcji, chociaż  tutaj chodzi o to, że normalnie możesz zablokować czyjesz posty kogo nie śledzisz np. a wyśweitlają się na globalnych postach częśto jako "Reklama etc" 

komentarz 13 listopada 2021 przez Witamina Nowicjusz (120 p.)
Dziękuję! ☺️☺️

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 148 wizyt
–2 głosów
0 odpowiedzi 232 wizyt
pytanie zadane 8 lutego 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez kamilka9719 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 313 wizyt
pytanie zadane 12 października 2018 w Bezpieczeństwo, hacking przez Kuba11 Nowicjusz (120 p.)

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...