• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pusta karta w aplikacji zabezpieczenia windows

Object Storage Arubacloud
0 głosów
613 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2021 w Systemy operacyjne, programy przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)

Generalnie mam problem z aplikacją zabezpieczenia windows. Mam laptopa którego zaktualizowałem do windows 11. Laptop póki co nie jest wspierany oficjalnie przez ten system ale mniejsza o to. Problem jest tego typu że po otwarciu aplikacji zabezpieczenia windows nic się tam mi nie pokazuje. Sama aplikacja jako tako się uruchamia ale nie można nic zmienić. Generalnie wygląda to tak jak w tym poście https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/all/brak-zawarto%C5%9Bci-w-polu-zabezpieczenia-systemu/096c8d9e-687b-46ef-808f-db8cfad41999. Oczywiście wykonałem to co jest opisane w tym artykule który podlinkowałem lecz problem nadal występuje. Co mogę jeszcze zrobić oprócz tego co jest opisane w tym poście do którego dałem link. Ponowna instalacja systemu jest traktowana jako ostateczność. Proszę mi nie podsyłać susgestii typu wróć do windows 10. Chyba że ma to pomóc jakoś rozwiązać opisywany przezemnie problem. Oczywiście i tak bym wrócił ostatecznie do Windows 11

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 listopada 2021 przez Osse Dyskutant (7,510 p.)

Laptop póki co nie jest wspierany oficjalnie przez ten system ale mniejsza o to.

Sam sobie odpowiedziałeś.

komentarz 9 listopada 2021 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
No dobra ok. Ale jak mogę to konkretnie naprawić. Wiem że format jest najprostszym rozwiązaniem ale gdyby tak każdy chciał za każdym razem formatować system gdy pojawi się jakiś problem to jedyne co by potrafili informatycy robić to właśnie to. I nic poza tym.
+1 głos
odpowiedź 9 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
Oryginał windows, czy pirat? Jeśli to drugie, to masz odpowiedź.
To może być wadliwy fitcher z racji tego, że w ogóle niektóre elementy/usługi W11 posiadały błędy. Poczekałbym do wymuszonej aktualizacji dla W11,  wtedy problem może się rozwiązać samoistnie w przeciwnym wypadku ... raczej pozostaje rozwiązanie przywrócenia kopii albo format.
komentarz 10 listopada 2021 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
To jest oryginalny windows 11. Zaktualizowałem go z 10. Wiem że jest to nie wykonalne na niewspieranym sprzęcie lecz skorzystałem z tego poradnika https://www.youtube.com/watch?v=J_F-2HajQwI. Nie wykonałem czystej instalacji tylko aktualizacje korzystając właśnie z tego poradnika
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2021 przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
A gdybym tak zastosował funkcje autonaprawy która jest zaimplementowana w systemie

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 154 wizyt
pytanie zadane 23 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Damian12345 Bywalec (2,940 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 181 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 241 wizyt
pytanie zadane 18 sierpnia 2019 w Bezpieczeństwo, hacking przez Greeenone Pasjonat (16,100 p.)

92,554 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,535 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...