• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Czy możliwa jest praca w wieku 18-stu lat praca zdalna jako programista?

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
598 wizyt
pytanie zadane 8 listopada 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez W0jt4s2325 Nowicjusz (210 p.)
zmienione kategorie 9 listopada 2021 przez ScriptyChris
Część!

Za niedługo kończę 18 lat i chciałbym zacząć wysyłać CV do wszelkich firm (polskich i zagranicznych (remote)), od dwóch lat uczę się kodowania - zarówno front-end (angular, react, redux) jak i back-end  (node.js, python) całkiem dobrze ogarniam też Linuxa. Czy możliwe że ktoś z mocnym portfolio, (mam już kilkanaście projektów, tworzę w międzyczasie kolejne) majac osiemnaście lat, ma szansę na pracę (zdalną)? Słyszałem, że liczą się przede wszystkim umiejętności. Co sądzicie na ten temat?
komentarz 9 listopada 2021 przez CSSoup Mądrala (6,460 p.)
To zależy głównie od firmy, czasami zdarzają się ogłoszenia o pracę dla juniora gdzie jest możliwość pracy zdalnej, co prawda nie tak często jak powiedzmy na mid'a - ale tak jest to możliwe :)
komentarz 9 listopada 2021 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)

@W0jt4s2325, tak

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 9 listopada 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Tak, da się nawet i w młodszym wieku https://www.youtube.com/watch?v=Rez5ZRoXn6U
komentarz 9 listopada 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)
Dokładnie, dlatego nie widzę sensu kończenia 18 lat. Im szybciej tym lepiej.
0 głosów
odpowiedź 9 listopada 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
No pewnie, Twoje umiejętności są bardzo duże jak na18-latka. Byłoby to dziwne gdyby nikt nie chciał Cię zatrudnić. Tylko nie rzucaj szkoły.
komentarz 9 listopada 2021 przez W0jt4s2325 Nowicjusz (210 p.)
Dzięki! Oczywiście nie mam zamiaru rzucić. Dlatego chciałbym pracę zdalna która mógłbym łatwo połączyć z nauką indywidualną (która mam)
komentarz 9 listopada 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
pytanie moje jest czy zdajesz sobie sprawe z tego, że to że pracujesz zdalnie nie oznacza "że masz czas na chodzenie  do szkoły" bo pracujesz na pełen etat 40h :)... i to może się wydawać takie "a co tam", ale faktycznie niektóre firmy kontrolują to na zasadzie VPN i musisz być 8 godzin podpięty do czatu i kontrolują przepływ danych więc miej to na uwadzę
komentarz 9 listopada 2021 przez W0jt4s2325 Nowicjusz (210 p.)
Mam nauczanie indywidualne tzn. 12-14 lekcji w tygodniu
komentarz 9 listopada 2021 przez Posejdon Początkujący (490 p.)
edycja 10 listopada 2021 przez Posejdon

Dobrą drogą idziesz....

Poszukać pracy możesz zawsze, to zawsze nowe doświadczenie.

Chyba że poszukasz indywidualnych zleceń po znajomych. :)

Zobacz co się stanie, umów się na rozmowę kwalifikacyjną ;)

Przecież nie musisz się od razu decydować.

A fajne jest to uczucie, kiedy Cię chcą a Ty mówisz stawkę zaporową, by nie być niegrzecznym że nie jesteś zainteresowany.

Badać rynek pracy .

Ja zawodowo inna branża ale wszędzie jest podobnie ;)
 

Ja mam jedną pracę gdzie nie mam najgorzej. Ale wysyłam sobie CV tylko właśnie po to by badać rynek, jak gdzieś się zgodzą to będę miał problem i będę rozkminiał.

Ale to raczej się nie zdarzy ;P

 

Szukanie pracy to fajna przygoda  ale również też i nauka ;)

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 737 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 527 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 572 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...