• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kilka componentów dla jednej strony Laravel Livewire

Object Storage Arubacloud
0 głosów
161 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2021 w PHP przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
W jaki sposób mogę użyć kilku componentów na pojedynczej stronie. Robię landing page w layoucie strony, nie chcę tworzyć podstron do ostylowania osobnych layoutów, czy da się to zrobić w jednym layoucie? Używam webpacka, gdy zaciągne style z sass w którym jest bootstrap rozsypuje mi się hamburger.
Fajnie by było użyć kilku componentów dla jednej strony. Przykładowo chce żeby był header, nav, foooter inaczej stylowane niż główna część strony. Żeby dla main był wykorzystany inny layout gdzie miałbym inne stylowanie, czy jest to do ogarnięcia? Spotkałem się kiedyś z czymś podobnym ale tam były podstrony i użyłem kilku layoutów dla podstron, tu chce użyć kilku componentów. Gdy załaduje webpack i zaciągnie bootstrapa do stylów, to hamburger przestaje działać, czcionki się zmieniają itd, przy jednych jestem w stanie usunąć np. container::before ale przy innych już nie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 listopada 2021 przez Mihoteo Bywalec (2,420 p.)
Widzę, że livewire używa plików .blade więc możesz zrobić jakiś layout strony a następnie kilka stron z zawartością które będą zawierały ten layout. Opisane jest to tu: https://laravel.com/docs/8.x/blade#layouts-using-components
komentarz 8 listopada 2021 przez Grzegorz Mikina Dyskutant (8,060 p.)
Strona OnePage gdzie header ma mieć inny blade a kontent inny. Chce żeby właściwa część była w bootstrapie stylowana, a do sekcji header mam inne stylowanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 151 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2021 w PHP przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 308 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 311 wizyt

92,539 zapytań

141,382 odpowiedzi

319,479 komentarzy

61,928 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...