• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna do gier?

0 głosów
131 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Nowicjusz (180 p.)

Heja,

Otóż mam, problem nie za bardzo się znam, na kartach graficznych więc chciałbym się was zapytać, jaką opłaca się kupić kartę do gier. (nie patrzcie na koszty) 

Moja specyfikacja:

Płyta główna:

B460 HD3 (rev. 1.0) Key Features | Motherboard - GIGABYTE Global

Karta graficzna:

Asus Radeon R7 260X, 2GB DDR5 (128 Bit), HDMI, DVI, DP (R7260X-DC2OC-2GD5) - Karta graficzna - Morele.net

Procesor:

Intel Core i5-10400F - Procesory Intel Core i5 - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Zasilacz: Cooler Master Elite V3 600W

I ostatnie pytanie, czy przy wyborze kart graficznych mam zwracać na rodzaj pamięci? Żeby była taka sama np. z płytą główną czy jak?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 listopada 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,110 p.)
edycja 1 listopada 2021 przez PreZmyK

Najlepsza
Do tego procesora możesz spokojnie brać RTX 2060 SUPER, RTX 2060 lub GTX 1660 SUPER. Jak zobaczysz ceny to się złapiesz za głowę o ile znajdziesz jakieś dostępne sztuki, a podobno tanio to już było :P

Przy upgrade, bierzesz pod uwagę wydajność innych komponentów, żeby nie robiło się wąskie gardło, sprawność z mocą zasilacza i przewiewność obudowy. Zazwyczaj lepsza grafa to więcej ciepła.

Jak masz 16GB RAM w dualu to wszystko powinno elegancko śmigać na tych kartach co wymieniłem.
+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2021 przez Elektrabuz Nowicjusz (240 p.)
Szczególnie na rodzaj pamięci. Im też dużo ttym komputer będzie się wieszął. Oraz do jakiego użytku ma być komputer. JAk do gier, to najlepiej pamięć ram powyżej 8 GB

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 79 wizyt

88,325 zapytań

136,917 odpowiedzi

305,553 komentarzy

58,598 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...