• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna do gier?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
379 wizyt
pytanie zadane 1 listopada 2021 w Sprzęt komputerowy przez domelcio Użytkownik (960 p.)

Heja,

Otóż mam, problem nie za bardzo się znam, na kartach graficznych więc chciałbym się was zapytać, jaką opłaca się kupić kartę do gier. (nie patrzcie na koszty) 

Moja specyfikacja:

Płyta główna:

B460 HD3 (rev. 1.0) Key Features | Motherboard - GIGABYTE Global

Karta graficzna:

Asus Radeon R7 260X, 2GB DDR5 (128 Bit), HDMI, DVI, DP (R7260X-DC2OC-2GD5) - Karta graficzna - Morele.net

Procesor:

Intel Core i5-10400F - Procesory Intel Core i5 - Sklep komputerowy - x-kom.pl

Zasilacz: Cooler Master Elite V3 600W

I ostatnie pytanie, czy przy wyborze kart graficznych mam zwracać na rodzaj pamięci? Żeby była taka sama np. z płytą główną czy jak?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 1 listopada 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
edycja 1 listopada 2021 przez PreZmyK
 
Najlepsza
Do tego procesora możesz spokojnie brać RTX 2060 SUPER, RTX 2060 lub GTX 1660 SUPER. Jak zobaczysz ceny to się złapiesz za głowę o ile znajdziesz jakieś dostępne sztuki, a podobno tanio to już było :P

Przy upgrade, bierzesz pod uwagę wydajność innych komponentów, żeby nie robiło się wąskie gardło, sprawność z mocą zasilacza i przewiewność obudowy. Zazwyczaj lepsza grafa to więcej ciepła.

Jak masz 16GB RAM w dualu to wszystko powinno elegancko śmigać na tych kartach co wymieniłem.
+1 głos
odpowiedź 4 listopada 2021 przez Elektrabuz Nowicjusz (240 p.)
Szczególnie na rodzaj pamięci. Im też dużo ttym komputer będzie się wieszął. Oraz do jakiego użytku ma być komputer. JAk do gier, to najlepiej pamięć ram powyżej 8 GB

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 202 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...