• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gotowy komponent kalendarza - blazor

Object Storage Arubacloud
+1 głos
194 wizyt
pytanie zadane 28 października 2021 w C# przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)
edycja 29 października 2021 przez ShockWave

Cześć, mam pytanie czy posiada ktoś lub korzystał z jakiegoś gotowego komponentu kalendarza?

Potrzebuje takiego do aplikacji pisanej w .net i blazorze.

Znalazłem jeden fajny, tylko problem w tym, że posiada jedynie 30 dniowy okres próbny.

Tutaj link: blazor syncfusion

Edit:

Znalazłem darmowe komponenty na radzen i mają kalendarz. Problem polega na tym, że nie ma możliwości zaznaczania kilku dni. Gdyby ktoś miał jakiś inny gotowy komponent to proszę o info :)

link: date picker

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 6 listopada 2021 przez assassin Gaduła (3,260 p.)
Miałem taki sam problem. Musisz też wziąć pod uwagę, że przeglądarki różnie się zachowują w stosunku do datepicker.

Dlatego też zrobiłem swój własny, ale w Angularze. I chyba najszybciej i najlepiej będzie jak zrobisz swój własny komponent. Przynajmniej będziesz wiedział jak działa i będziesz miał całkiem fajny projekcik.
komentarz 7 listopada 2021 przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)
Okej, dzieki :D
+1 głos
odpowiedź 13 listopada 2021 przez pionas0407 Gaduła (4,620 p.)
Miałem podobny problem. Mi pomogło przejrzenie tutoriali na YT pokazujących jak takie kalendarze się tworzy :).

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 244 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2021 w C# przez dawid628 Początkujący (400 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 396 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 246 wizyt
pytanie zadane 5 grudnia 2021 w C# przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...