• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tworzenie zakładki Facebooka

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
174 wizyt
pytanie zadane 27 października 2021 w Programowanie przez Kristofer998 Początkujący (270 p.)
zmienione kategorie 2 listopada 2021 przez Kristofer998
Witam  to moje pierwsze  zadawane tu pytanie a mianowicie tworzyłem  zakładkę według filmiku Pana Mirosława wszystko jest dobrze do momentu  utworzenia adresu  na Facebook Page Plugin po wpisani adresu w Facebook Page URL nic się nie dzieje jak można rozwiązać ten problem ??

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 3 listopada 2021 przez Posejdon Początkujący (490 p.)
Sprawdź kod jeżeli przepisywałeś, czy dokładnie.

Ale jak możesz to podrzuć kod... :)
komentarz 3 listopada 2021 przez Kristofer998 Początkujący (270 p.)
<div id="my-tab">
    <span class="handle">Facebook</span>
hallo word

</div>

Tutaj  w miejscu hllo word musibyc wpisany link wygenerowany na facebook /plugins/page-plugin/ jednak  po  wykonaniu  tego  na  stronie nie  działa to.

poniżej podaje  linjk z którego miał być wygenerowany cały skrypt.

https://www.facebook.com/swkatarzyna/

Dodam że próbowałem z innym  adresem i tam poszło.

Niestety nie wiem gdzie popełniam błąd ;(
komentarz 3 listopada 2021 przez Posejdon Początkujący (490 p.)
edycja 3 listopada 2021 przez Posejdon
spróbuj wkleić ten adres  https://www.facebook.com/swkatarzyna bez ukośnika /  jeżeli pomogło to daj znać, jeżeli nie to ja jutro będę też próbować.

 

Sprawdź, jeżeli z innym adresem działało ....
komentarz 4 listopada 2021 przez Kristofer998 Początkujący (270 p.)

Witam niestety nie poszło ale gdy  wziąłem adres  https://www.facebook.com/osplasin998  z facebooka  to  wygenerowało kod bez problemu,

a przy generowani kodu wyskoczyła taka informacja.

Wprowadzony parametr href nie jest rozpoznawany jako prawidłowy adres URL.

 

 

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 127 wizyt
pytanie zadane 15 października 2023 w Algorytmy przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 179 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2023 w Offtop przez jankustosz1 Nałogowiec (35,880 p.)
+3 głosów
6 odpowiedzi 624 wizyt

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...