• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

HTML "o mnie"

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
89 wizyt
pytanie zadane 27 października 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Mleko111 Nowicjusz (180 p.)
Witam! Istnieje może jakiś kreator w którym zrobię witrynę "o mnie", tak jak np. elementor? Wiem, ze to może zbyt ogólnikowe, ale kompletnie nie mam pojęcia na ten temat, a potrzebuje stworzyć kilka stron "o mnie" na portalu. Dodam, ze dodali taką informacje.

znaczników HTML (api strong bu ul ol li h1 h2 h3 img font br).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 października 2021 przez VBService Ekspert (251,250 p.)
wybrane 28 października 2021 przez Mleko111
 
Najlepsza

To może, Adobe Spark Page?

1. Create an account.

Sign up for a free Adobe Spark account online at spark.adobe.com or download the Adobe Spark Page app. Because your work automatically syncs across devices, you can get started on the web and iterate on-the-go or vice-versa.

 

2. Pick a theme.

Using Adobe Spark Page, choose a theme from the themes gallery to set fonts and styles that will completely transform your content’s look and feel. You can change it at any time by simply selecting another theme.

 

3. Choose beautiful images to use.

Add your images from your hard drive, Dropbox, or Lightroom account, or choose from thousands of royalty-free photos we provide.

 

4. Add different elements to your web page.

On your new page, choose from options to add text, buttons, images, or videos. Preview to see your work before it’s live.

 

5. Share your page.

When your page is complete, click share to get a new, unique URL. Your page is now ready to be shared across social media platforms, emailed, or added to newsletters and other publications. The Share tool can also generate a snippet of code that allows you to embed your new page into an existing website by pasting the code into your site files.

Podobne pytania

0 głosów
5 odpowiedzi 557 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2016 w Nasze projekty przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
+3 głosów
3 odpowiedzi 267 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 420 wizyt

92,455 zapytań

141,263 odpowiedzi

319,099 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...