• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nauka, rozwój i jej problemy.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
86 wizyt
pytanie zadane 26 października 2021 w Offtop przez ShockWave Bywalec (2,350 p.)
Hej, mam pytanie jak radzicie sobie z tymi wszystkimi rozpraszaczami, które nas aktualnie otaczają.

Chodzi mi o to, że np. musimy się czegoś nauczyć jakiegoś nowego języka programowania lub czegoś kompletnie innego co wymaga od nas poświęcenia sporej ilości czasu. Ale pojawiają się też znajomi, social media, filmy, gry lub wszystko to co lubimy robić. Jak sobie radzicie z tym, że musicie pogodzić pracę , dodatkowo naukę i brakuje czasu na przyjemności.

Liczę głównie na odpowiedzi osób, które chciały się przebranżowić ale musiały jednocześnie pracować.

Pozdrawiam i miłego wieczoru :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 26 października 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

Chodzi mi o to, że np. musimy się czegoś nauczyć jakiegoś nowego języka programowania lub czegoś kompletnie innego co wymaga od nas poświęcenia sporej ilości czasu

No nie wiem jak czegoś chce się nauczyć, to to robię, sprawia mi to przyjemność. Znajomi mogą poczekać, social media nie są wtedy dla mnie istotne, bo ja chcę się tego uczyć i przyjemniejsze dla mnie jest uczenie się niż social media wtedy.
A znajomi przecież też pracują, nie mam nawet ochoty z nimi codziennie się widzieć, czy cos robić ...
Filmy i gry, no tu gorzej, ale też doba ma 24 h to znajdzie się godzinka czasami nie, ale też wiesz jeśli przyjemna jest dla mnie nauka bo ja akurat uwielbiam  się rozwijać to ten film wcale mnie nie kusi... 


Tak godzę pracę i nauke, tak planuje dzień- żeby mieć czas na przyjemności, życie to nie same przyjemności, ale każdy "znajdzie na nie czas" jak ułoży sobie dzień, tylko tu chodzi o ILOŚĆ ;) 
Granie mnie juz nie kreci nie ten wiek, czasami coś odpale jak lige legend, czy strzealnke pogram 2 partie i wystarczy mi 


Ja godziłem pracę w sklepie, studia i rozwój jako programista i był czas na wszystko :) może nie codziennie 

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 357 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 208 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia 2020 w Offtop przez piojag Nowicjusz (200 p.)

92,551 zapytań

141,397 odpowiedzi

319,528 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...