• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zestaw do wszystkiego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
151 wizyt
pytanie zadane 20 października 2021 w Sprzęt komputerowy przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
Witam wszystkich chciałbym złożyć komputer można powiedzieć do wszystkiego żeby było można pograć, grafika itp pytanie moje brzmi czy opłaca się teraz składać komputer bo coś słyszałem że ceny mocno w górę poszły i czy nie lepiej poczekać z tym.

Jeśli nie prosiłbym o jakąś konfigurację sprzętu która polecilibyscie mi.

Mój budżet to 5500-6000zl max

Dziękuję.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 21 października 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,110 p.)
skorzystaj z wyszukiwarki na tym forum... pytań tego typu jest setki....

Pojawiają się co kilka dni, więc tam znajdziesz wiele odpowiedzi, nawet w budżecie o którym mówisz tym bardziej.
https://forum.pasja-informatyki.pl/381038/zestaw-komputerowy-do-5000zl
https://forum.pasja-informatyki.pl/532664/zestaw-komputerowy-do-grania
komentarz 21 października 2021 przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
No tak widziałem ale czy opłaca się teraz kupować czy poczekać aż ceny się jakoś unormuja? Nie chce jakoś przepłacać

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 196 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 6 kwietnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Kam567 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt

92,570 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,643 komentarzy

61,958 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...