• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Języki obiektowe w systemach wbudowanych

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
249 wizyt
pytanie zadane 20 października 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Zlecę napsanie pracy na temat "Zastosowanie języków obiektowych w systemach wbudowanych".

Opracowanie powinno zawierać minimum 30 stron formatu A4.  

Zainteresowanych proszę o oferty i kontakt.
komentarz 20 października 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
licencjat, z ciekawości pytam bo jeśli tak to wstyd.
1
komentarz 20 października 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
nie, zwykła praca projektowa na zaliczenie
komentarz 20 października 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
to ładnie jak 30 stron musicie mieć na zaliczenie, jeszcze rozumiem jakiś bogaty temat, ale systemy wbudowane i języki obiektowe... szkoda, bo ja robiłem z tego doktorat - z architektury systemów, natomiast wcześniej magisterium z języka obiektowego vs programowanie imperatywne i deklaratywne
Czasu by jedynie mi brakowało, ale powodzenia
komentarz 20 października 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
edycja 20 października 2021 przez manjaro
Właśnie dlatego tu wrzucam bo to długa praca, a mam takich, a nawet bardziej obszernych projektów w tym semestrze kilka i po prostu nie wyrobię czasowo. Mam na przykład takki projekt gdzie sam opis zadania do wykonania zajmuje 23 strony... Niektórych tam naprawdę zdrowo pogięło.

A być może ktoś pisał coś podobnego i małym nakładem pracy zarobi trochę grosza.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 123 wizyt
pytanie zadane 7 marca 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez MrKuba Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,889 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 250 wizyt
pytanie zadane 23 września 2023 w C# przez sisOOO Obywatel (1,370 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...