• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Gmail jednocześnie nie istnieje i jest zajęty

Object Storage Arubacloud
0 głosów
397 wizyt
pytanie zadane 18 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez eoske Nowicjusz (120 p.)
zamknięte 18 października 2021 przez eoske
Witam, ostatnio chciałem się zalogować na dawno nie używanego gmail'a, i zobaczyłem "Nie możemy znaleźć takiego konta Google". Następnie sprawdziłem, czy jeżeli nie istnieje, to czy mogę go znowu utworzyć. Wtedy z kolei było tam napisane, że "Ta nazwa użytkownika jest już zajęta. Wybierz inną". Uprzedzając pytania, tak nie ma żadnej literówki, skopiowałem to. Ten gmail jest dla mnie dość ważny.
komentarz zamknięcia: Odpowiedź rozwiązująca pytanie została podana w komentarzu
2
komentarz 18 października 2021 przez Comandeer Guru (601,110 p.)
@Pawel1995 dał już poprawną odpowiedź. Ja chcę tylko dodać słowo komentarza. Wygląda to na sensowne zabezpieczenie. Wyobraź sobie, że ktoś ma adres na Gmailu i prowadzi z niego ważne konwersacje biznesowe. A potem wycofuje się z biznesu i po prostu porzuca skrzynkę. Ta w końcu zostaje usunięta. I nagle ktoś zakłada skrzynkę na taki sam adres i wysyła do jednego z byłych klientów naszego ktosia super mega ofertę, wyłudzając kilka milionów. Nikt się nie kapnął, bo przecież z tego adresu wcześniej maile wysyłała legitna firma.
komentarz 18 października 2021 przez eoske Nowicjusz (120 p.)
Dzięki, to może być przyczyna. Nie wiedziałem, że w przeciągu ok. 3 lat może ta skrzynka być usunięta.
komentarz 18 października 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Po roku Google usuwa skrzynkę, a adres zostaje zablokowany.

2 odpowiedzi

+3 głosów
odpowiedź 18 października 2021 przez Pawel1995 Gaduła (3,810 p.)

Poniżej wstawiam ci mały poradnik jak odzyskać konto Google:

 

https://support.google.com/accounts/answer/7682439?hl=pl

0 głosów
odpowiedź 18 października 2021 przez cava96 Gaduła (3,940 p.)
A próbowałeś po prostu odzyskać hasło? Może konto jest zablokowane lub podajesz złe passy.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 3,600 wizyt
pytanie zadane 19 sierpnia 2016 w Sieci komputerowe, internet przez Alwox Gaduła (4,840 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 194 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2019 w Sieci komputerowe, internet przez vjeera Nowicjusz (140 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,638 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...