• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z ustawieniem Pełnego ekranu w grach

Object Storage Arubacloud
0 głosów
337 wizyt
pytanie zadane 14 października 2021 w Urządzenia mobilne przez Niglet Nowicjusz (160 p.)
edycja 14 października 2021 przez Niglet

Cześć, Mam laptopa do ktorego jest podlaczony monitor kablem HDMI Monitor jest 144hz ale mam dostepne tylko 120hz ale nie w tym problem. Problem jest w tym, że gdy gram np w Valoranta to musze grac na 'Pełnym Ekranie, W oknie' , ale nie moge grac na 'Pełnym Ekranie' , bo jak włączam Pełny Ekran To pokazuje ze mam normalnie np 100 fps ale czuje jak bym mial 30 a jak zmieniam na 'Pełny Ekran, W oknie' albo poprostu 'W oknie' to juz jest wszystko donrze i mam płynnie gre tylko nie raz mam spadki fps a chcialbym grac w 4:3. Proszę o pomoc 

Mój laptop: mam 8 gb ramu | Karta Graficzna: GTX 1650 | procesor: i7-10750H ( nie wiem czy to cos da ze to podaje bo kompletnie sie nie znam ale wole podac ) link: https://www.x-kom.pl/p/579648-notebook-laptop-156-msi-gl65-i7-10750h-8gb-2561tb-win10x-gtx1650.html

Monitor: 144hz Link: https://www.x-kom.pl/p/577976-monitor-led-27-acer-predator-xb273gpbmiiprzx-czarny.html

monitor jest podłączony kablem HDMI który byl razem z monitorem w pudełku

Bardzo proszę o pomoc.

Jest tak w np. Csie Valorancie, a w Minecrafcie i Lolu jest juz dobrze frown

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 14 października 2021 przez Restej Dyskutant (8,690 p.)
Cześć, a czy wyłączyłeś w wyżej wymienionych grach synchronizacje pionową?
komentarz 15 października 2021 przez Niglet Nowicjusz (160 p.)
Tak wyłączylem :\
0 głosów
odpowiedź 15 października 2021 przez MsMaciek123 Pasjonat (24,760 p.)

Sprawdź to:
https://www.reddit.com/r/VALORANT/comments/hbgjbj/random_fps_drop_in_fullscreen_but_not_windowed/fvcnx18/

If Riot Games isn't in C: Drive it should be somewhere else. In the live folder there is an app "VALORANT.exe". Right click and select properties, go to compatibility and you should see an option for "disable fullscreen optimizations". Usually this would be unchecked but mine was checked because I had issues running the game.

 

komentarz 16 października 2021 przez Niglet Nowicjusz (160 p.)
Nie dziala :(

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 422 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2017 w Inne języki przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 336 wizyt
pytanie zadane 9 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez ArgeTheGamer Nowicjusz (180 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 1,290 wizyt
pytanie zadane 20 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez el_dawidos Bywalec (2,090 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...