• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Aplikacja do czatowania z ludźmi

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
413 wizyt
pytanie zadane 10 października 2021 w Nasze projekty przez krissto7 Gaduła (3,100 p.)
Witam , stworzyłem projekt , aplikację do chatowania , jest to taki mini discord, w planach miałem kilka dodatkowych modyfikacji , ale czasowo wyczerpałem temat i chciałbym się zająć czymś innym , aby skorzystać z pełnych możliwości aplikacji trzeba się zalogować. Liczę na waszą ocenę , jak by się znalazła dobra duszyczka to również fajnie jakby ktoś chociaż pobieżnie przejrzał kod. Bez zbędnego przedłużania:

Link do aplikacji: https://chattingpeople.herokuapp.com/

Link do kodu na githubie: https://github.com/Krzysztof77777/Application-for-Chatting-with-People

Aby się zalogować stworzyłem kilka kont , abyście nie musieli ich zakładać.

Email: testowyemail1@wp.pl, testowyemail2@wp.pl, testowyemail3@wp.pl, testowyemail4@wp.pl, testowyemail5@wp.pl, wszędzie hasło to balance. Dokładnie jest 11 kont , więc numerycznie testowyemail możecie korzystać do testowyemail11@wp.pl

Prośba o nie zmienianie hasła , aby każdy zainteresowany mógł się zalogować , można zmienić hasło na takie samo. W sumie lepiej jakbyście założyli konto , aby ewentualnie nie było niespodziewanych akcji podczas gdy 2 osoby równolegle będą korzystać z jednego konta.

Jak ktoś ma ochotę to zapraszam do założenia konta , aby sprawdzić jak działa system rejestracji, zalecam korzystanie z tymczasowych emalii oraz randomowych haseł, nie biorę odpowiedzialności za ewentualny wyciek danych , aplikacja tylko i wyłącznie w celach pokazowych(nie wiem czy muszę dodać taką informacje :D)

Opis: Moja pierwsza większa aplikacja w Reactie , backend stworzony w node, baza danych w mongodb, aplikacja pozwala pisać z ludzmi , jest jeden chat globalny , w którym każdy zalogowany może pisać , oraz jest możliwość pisania do poszczególnych osób , można dodawać , usuwać znajomych , przeglądać profil , oraz jest możliwość edycji hasła , swojego profilu , w tym avataru.

Z góry bardzo dziękuje za każdą opinie! pozdrawiam.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 11 października 2021 przez KopfSzmercen Bywalec (2,870 p.)
Fajna apka. Widzę że wszystko działa. Jedyne co mi się rzuca w oczy to czcionka i jej kolor w inputach. Ciężko jest zobaczyć co jest tam napisane, kolor tekstu jest zbyt blady i czcionka mogła by być ciut większa. Z innymi tekstami tak jak np. tekst do resetowania ten sam problem. Dalej, jeśli wpisze się w pole maila coś co mailem nie jest to mógłbyś dodać feedback że email jest niepoprawny, bo jeśli pokazuje że "user with this email does not exist" może to wprowadzać w błąd. Oczywiście to tylko zmiany kosmetyczne. Poza tym okej, dobra robota :)
komentarz 11 października 2021 przez krissto7 Gaduła (3,100 p.)
Jakoś specjalnie nie wchodziłem w walidację od a do z , taka czysta podstawa , projekt nie będzie służył w celach użytkowych :D bardzo dziękuje za opinie!

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 279 wizyt
+8 głosów
6 odpowiedzi 526 wizyt
pytanie zadane 24 marca 2021 w Nasze projekty przez Mundek Początkujący (330 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...