• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Windors server 2008 nie działa na virtual box

Object Storage Arubacloud
0 głosów
283 wizyt
pytanie zadane 6 października 2021 w Systemy operacyjne, programy przez barteku12 Obywatel (1,340 p.)

Witam, 

Przerabiam peirwszy odcinek z kursu windows server : Film. Robię wszystko jak na odcinku, odpalam windows server 2008 i wyskakuje mi błąd : 'No bootable medium found! System halted.'

Jakby nie czytało tego obrazu płyty. Potrzebuję pomocy, ponieważ jutro mam rozmowę o pracę, w ogłoszeniu jest obsługa windows\windows, chciałem przypomnieć sobie od strony serwera, a tu na początku taki błąd :/ 

1
komentarz 6 października 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Jutro masz rozmowę o pracę i nie potrafisz używać googla? Wpisz ten błąd w wyszukiwarkę.
komentarz 7 października 2021 przez barteku12 Obywatel (1,340 p.)
Niepotrzebnie pisałem o rozmowie, wiedziałem, że ktoś będzie się musiał czepić.

Wpisywałem, szukałem po stronach polskich i angielskojęzycznych, nie znalazłem rozwiązania problemu, więc spytalem sam tutaj.
komentarz 7 października 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Gdyś nie wspomniał o rozmowie to również odesłałbym Cię do googla. Ustawiłeś obraz w VB? Pokaż ustawienia gdzie masz iso.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 330 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 823 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 1,544 wizyt

92,572 zapytań

141,423 odpowiedzi

319,645 komentarzy

61,959 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...