• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Najlepszy program partnerski dla strony edukacyjnej

Object Storage Arubacloud
0 głosów
173 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Witam, założyłem bloga na temat programowania i innych takich, ale stoje teraz przed wyborem programu partnerskiego. Jaki jest według was najlepszy, najbardziej wypłacalny i ma oczywiście najlepszą stawkę.

Najoczywistszym wyborem mógłby być program w google adsense, ale czytałem też o programie ceneo. Ważne jest dla mnie, aby można było taką reklame dodać do wordpressa.

Pozdrawiam.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 28 sierpnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Ledwo założyłeś bloga i  już chcesz z tego kasę czerpać... aż odecciewa mi się czytać  co tam dalej napisałeś...
komentarz 28 sierpnia 2015 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Wiesz lepiej dać jedną czy dwie reklamy już na początku niż później zmieniać cały wygląd strony, do wstawienia reklam.
komentarz 28 sierpnia 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
A ile ten twój blog ma odwiedzin dziennie? 500-1000-10000 ?  czy 1-10? bo w tym drugim przypadku  reklamy tylko zniechecają;] Od razu widać, że blog nastawiony na kasę zatem długo nie pożyje, więc odstrasza ludzi.
komentarz 28 sierpnia 2015 przez Else Stary wyjadacz (12,260 p.)
Właściwie tak, może to dobry pomysł, żeby jakiś czas poczekać z tym dodawaniem reklam, ale oczywiście zapraszam do pisania.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 278 wizyt
pytanie zadane 17 lutego 2019 w Offtop przez Layoutowiec Mądrala (5,470 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 1,197 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez Wartownik Obywatel (1,990 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 919 wizyt
pytanie zadane 17 marca 2021 w Inne języki przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,551 zapytań

141,396 odpowiedzi

319,526 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...