• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed SPOJ KC015 - Porównywanie dużych liczb

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
319 wizyt
pytanie zadane 25 września 2021 w C i C++ przez Exequilas Nowicjusz (210 p.)
zamknięte 26 września 2021 przez Exequilas

Hej,

mam problem z zadaniem ze SPOJ-a, konkretnie: https://pl.spoj.com/problems/KC015/

Napisałem coś takiego sugerowałem się podobnymi rozwiązaniami, ale wolę coś swojego i może przekombinowałem.


 

Sędzia pokazuje mi błędną odpowiedź.

Podpowie mi ktoś o jakim wariancie nie pomyślałem lub w jakiej sytuacji program odpowiada błędnie? 

Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź

komentarz zamknięcia: Uzyskałem pomoc :)
komentarz 25 września 2021 przez Whistleroosh Maniak (56,900 p.)
błędną odpowiedź masz np. dla 10 <= 11
komentarz 26 września 2021 przez Exequilas Nowicjusz (210 p.)
Dziękuję serdecznie! Błąd popełniłem zakładając, że to porównywanie będzie działać.. trochę pozmieniałem i przeszło :).

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 900 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 758 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 266 wizyt
pytanie zadane 1 czerwca 2018 w C i C++ przez piter11251 Obywatel (1,280 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...