• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Cześć Jak mogę zrobić automatyczne przewijanie w dół strony przy wejściu, bez ingerencji użytkownika

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
439 wizyt
pytanie zadane 20 września 2021 w JavaScript przez NoteDS Użytkownik (560 p.)
edycja 20 września 2021 przez NoteDS

Cześć, potrzebuję aby na mojej stronie automatycznie bez ingerencji użytkownika strona przewijała sie na sam dół z możliwością powrotu do góry. chodzi tu o publiczny chat na mojej stronie. Proszę o podpowiedz a nie o gotowca

(chcę żeby poprostu była na dole przy otwarciu i zawsze się scrollowała jeśli pojawi się nowa treść, bez animacji itd)

Znalazłem rozwiązanie ale chętnie poczytam inne sposoby ^-^

komentarz 20 września 2021 przez NoteDS Użytkownik (560 p.)
a jeśli nie jest to możliwe to jak mogę zrobić wyjmowanie danych z tabeli do góry strony
komentarz 20 września 2021 przez Marak123 Stary wyjadacz (11,190 p.)
A nie można po prostu odnośnika znacznika "a" z href do elementu z najnowsza wiadomością??

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 20 września 2021 przez CubeStorm Pasjonat (15,020 p.)

Tutaj masz kod do scrollowania na sam dół:

https://stackoverflow.com/questions/11715646/scroll-automatically-to-the-bottom-of-the-page

 

Przy tym wyjmowaniu danych z bazy wystarczy pobawić się samym zapytaniem SQL. ORDER BY XXX DESC/ASC.

Jeśli wyświetlasz dane za pomocą pętli to kolejność wyświetlania danych zależy właśnie od tego w jakiej kolejności je wyciągnąłeś. Jeśli wyciągnąłeś elementy 1, 2, 3, 4, 5 to wyświetlisz je w takiej samej kolejności. Jeśli wyciągniesz je w kolejności 5, 4, 3, 2, 1 to wyświetlisz je w takiej.

 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 288 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,499 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 3,492 wizyt

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...