• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przekierowywanie Portów T-mobile Gdzie jest DMZ

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,762 wizyt
pytanie zadane 14 września 2021 w Sieci komputerowe, internet przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
Witam, Niemoge zlokalizować zakładki DMZ w t-mobile, otóż kiedy się logóje na ruter to nie wizde nigdzie zakładki z DMZ, a potrzebuje tego by założyć server, obojętnie czy MC czy ARK SURVIVAL EVOLVED ITD.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 września 2021 przez niezalogowany

Jak nie ma DMZ to szukaj Port Forward. Internet stacjonarny czy mobilny?

komentarz 15 września 2021 przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
Jeżeli dobrze mysle stacjonarny to kabel a mobilny to ruter,

Mam ruter więc chyba mobilny, problem jest w tym ze jak się loguje na ruter to nigdzie nie widze DMZ a 2 tygodnie się męcze z serverem.
komentarz 15 września 2021 przez niezalogowany
Akurat router nie decyduje o tym czy masz stacjonarny czy mobilny. On zawsze jest i musi być w obydwu przypadkach. Mogę się jednak domyślić po twoim dostawcy, że masz mobilny, ale różnie może być. W tym wypadku postawienie jakiegokolwiek serwera będzie, albo niemożliwe albo bezsensowne z dwóch powodów. Niektórzy operatorzy mobilni blokują porty, a druga sprawa opóźnienia spowodowane dynamicznymi spadkami prędkości łącza spowodują, że nikt nie będzie w stanie wejść na twój serwer i utrzymać z nim połączenia chociażby przez parę minut.
komentarz 15 września 2021 przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
no właśnie muszę powiedzieć że niby mogę udostępnić porty bo mam taką zakładke, mój ruter to huawei B525s i niby moge udostępnic porty ale kolega powiedział że muszę mieć DMZ a nigdzie go niewidze.
komentarz 15 września 2021 przez niezalogowany

Kolega nie ma pojęcia o czym mówi, a rzuca takimi pseudo poradami. W DMZ podajesz adres IP komputera, który chcesz żeby był całkowicie osiągalny z Internetu. Czyli miał wszystkie porty przekierowane. Jest to wygodne rozwiązanie, ale nie koniecznie bezpieczne.

Musisz mieć w nawigacji po lewej stronie dwie funkcje Port Forwarding albo DMZ. Czasami jest to też pod Virtual Server. Prze klikasz wszystko to w końcu znajdziesz.

komentarz 15 września 2021 przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
Mam napisane Port Forwating ale bez DMZ, nie wizde tam nigdzie DMZ
komentarz 15 września 2021 przez XFenix Nowicjusz (120 p.)

@mdatelier, jeżeli ma pan messengera to moge nawet wysłać SS bo tu niemoge, Discord też może być.

komentarz 19 września 2021 przez XFenix Nowicjusz (120 p.)

@mdatelier, mam port forwating, gdzie jest DMZ?

komentarz 25 maja 2022 przez jebac.dhcp Nowicjusz (100 p.)
xDDDDDDDDD

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 604 wizyt
pytanie zadane 10 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez gagyn Stary wyjadacz (11,050 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 11,435 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 386 wizyt
pytanie zadane 13 września 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Poldemar Nowicjusz (140 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,554 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...