• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przekierowywanie Portów T-mobile Gdzie jest DMZ

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
33 wizyt
pytanie zadane 2 dni temu w Sieci komputerowe, internet przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
Witam, Niemoge zlokalizować zakładki DMZ w t-mobile, otóż kiedy się logóje na ruter to nie wizde nigdzie zakładki z DMZ, a potrzebuje tego by założyć server, obojętnie czy MC czy ARK SURVIVAL EVOLVED ITD.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 dni temu przez mdatelier Mądrala (7,020 p.)

Jak nie ma DMZ to szukaj Port Forward. Internet stacjonarny czy mobilny?

komentarz 2 dni temu przez XFenix Nowicjusz (120 p.)
Jeżeli dobrze mysle stacjonarny to kabel a mobilny to ruter,

Mam ruter więc chyba mobilny, problem jest w tym ze jak się loguje na ruter to nigdzie nie widze DMZ a 2 tygodnie się męcze z serverem.
komentarz 2 dni temu przez mdatelier Mądrala (7,020 p.)
Akurat router nie decyduje o tym czy masz stacjonarny czy mobilny. On zawsze jest i musi być w obydwu przypadkach. Mogę się jednak domyślić po twoim dostawcy, że masz mobilny, ale różnie może być. W tym wypadku postawienie jakiegokolwiek serwera będzie, albo niemożliwe albo bezsensowne z dwóch powodów. Niektórzy operatorzy mobilni blokują porty, a druga sprawa opóźnienia spowodowane dynamicznymi spadkami prędkości łącza spowodują, że nikt nie będzie w stanie wejść na twój serwer i utrzymać z nim połączenia chociażby przez parę minut.
no właśnie muszę powiedzieć że niby mogę udostępnić porty bo mam taką zakładke, mój ruter to huawei B525s i niby moge udostępnic porty ale kolega powiedział że muszę mieć DMZ a nigdzie go niewidze.
komentarz 2 dni temu przez mdatelier Mądrala (7,020 p.)

Kolega nie ma pojęcia o czym mówi, a rzuca takimi pseudo poradami. W DMZ podajesz adres IP komputera, który chcesz żeby był całkowicie osiągalny z Internetu. Czyli miał wszystkie porty przekierowane. Jest to wygodne rozwiązanie, ale nie koniecznie bezpieczne.

Musisz mieć w nawigacji po lewej stronie dwie funkcje Port Forwarding albo DMZ. Czasami jest to też pod Virtual Server. Prze klikasz wszystko to w końcu znajdziesz.

Mam napisane Port Forwating ale bez DMZ, nie wizde tam nigdzie DMZ

@mdatelier, jeżeli ma pan messengera to moge nawet wysłać SS bo tu niemoge, Discord też może być.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 340 wizyt
pytanie zadane 10 września 2016 w Sieci komputerowe, internet przez gagyn Stary wyjadacz (10,490 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 8,775 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 65 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

84,706 zapytań

133,512 odpowiedzi

295,905 komentarzy

55,988 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...