• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak dostać się do routera?

Fiszki IT
Fiszki IT
0 głosów
101 wizyt
pytanie zadane 5 dni temu w Sieci komputerowe, internet przez SzefKacpa Początkujący (250 p.)
Witam.

Chciałbym się zapytać, czy jest jakiś sposób na dostanie się do ustawień routera nie posiadając loginu, hasła ani plików konfiguracyjnych?

P.S. Dostawca to vectra więc nie mogę się od nich dowiedzieć o tym.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 5 dni temu przez MsMaciek123 Pasjonat (23,920 p.)
wybrane 5 dni temu przez SzefKacpa

Najlepsza
Jesteś wstanie wejść na stronę routera?

Router od Vectry czy swój?

Jeśli masz swój router, to powinieneś móc wejść na stronę routera i się zalogować jakimś loginem i hasłem (zależnie od routera)

Jeżeli masz router od Vectry i możesz wejść na stronę routera, to możesz wysłać do nich np. emaila z zapytaniem lub poszukać na internecie loginu i hasła (jeżeli ustawiają takie same dla wszystkich) lub próbować zbrute-forcować

Jeżeli masz router od Vectry i nie masz dostępu do strony routera, to raczej nic nie zrobisz. Reset do ustawień fabrycznych w moim przypadku powoduje auto konfigurację od operatora i nie mam dostępu, ale zawsze możesz zapytać Vectry jak jest u nich. (Tylko licz sie z tym że będzie trzeba od nowa go skonfigurować, więc jest to trochę ryzykowne)
komentarz 5 dni temu przez SzefKacpa Początkujący (250 p.)
To niestety u mnie jest ta trzecia i druga opcja. Już kiedyś do nich pisałem i nic nie odpisali, a z brute forcem to też próbowałem i nic.
komentarz 4 dni temu przez MsMaciek123 Pasjonat (23,920 p.)
Jedyne co pozostaje to https://www.vectra.pl/wifi

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 166 wizyt
pytanie zadane 10 grudnia 2017 w Sieci komputerowe, internet przez Paweł123 Nałogowiec (33,610 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 30 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 319 wizyt
Porady nie od parady
Publikując kody źródłowe korzystaj ze specjalnego bloczku koloryzującego składnię (przycisk z napisem code w edytorze). Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego języka z rozwijanego menu oraz czytelnym formatowaniu kodu.Przycisk code

84,706 zapytań

133,512 odpowiedzi

295,905 komentarzy

55,988 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...