• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

MVP projektu - proszę o feedback [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
384 wizyt
pytanie zadane 8 września 2021 w Nasze projekty przez mikwas Początkujący (290 p.)

❗ Hej, mam prośbę. Powstał MVP projektu https://uxowy.dev - newslettera dla developerów, którzy chcą robić aplikacje z lepszym UI i UX, małym nakładem pracy.

Dajcie znać czy podoba Wam się ten pomysł .

Jeśli tak, to zapraszam od razu do zapisania się na listę mailową ✅. Premierowy mail będzie mega.

Jeśli nie, to rozpisujcie się "dlaczego"

⚠️⚠️⚠️ Jeśli na newsletter w ciągu tygodnia zapisze się co najmniej 100 osób, projekt będzie kontynuowany.

ℹ️ Więcej info na stronie głównej: https://uxowy.dev/

✉️ Przykładowy email: https://uxowy.dev/email/

Możliwe odpowiedzi:
Super (4 głosów, 67%)
Słabo (2 głosów, 33%)
komentarz 9 września 2021 przez niezalogowany

Link do kanału RSS nie działa. Zwraca komunikat: Feed not found. Wrong feed URL or dead feed

komentarz 9 września 2021 przez amtrax Dyskutant (9,630 p.)

@mikwas, dlaczego trzeba zakładać konto, a nie po prostu podać maila? 

komentarz 9 września 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
amtrax bo to MVP ? ;)
komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)

@mdatelier, dzięki za zgłoszenie, ogarniemy :)

komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)

@amtrax dzięki temu masz m.in. dostęp do historycznych maili i artykułów, które nie są dostępne publicznie

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 września 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)
Zobaczyłem przykładowy e-mail i wygląda ciekawie. Jednak zagadka mnie zirytowała. Trudno mi było się skupić na kolejnym wątku gdy nie skończyłem poprzedniego.  Małym minusem była też długość (za długi) i wymieszanie treści. Ja wolałbym mniej przytłaczające treści 2 razy w tygodniu niż 1 wielką treść. Może być trudno tym zarządzać w skrzynce pocztowej. Zapisałem się i zobaczymy jak się rozwinie :)

Wielki props za MVP podstawowa funkcja działa da się zarejestrować i na co komu więcej ;) Licze że MVP wypali i projekt się rozwinie. Nie ograniczałbym się tylko do developerów którzy są smutni bo są sami w projekcie. Początkowi UXowcy też mogą być zainteresowani. Ja z kolei jestem zainteresowany ponieważ tworze swoją aplikacje gdzie musze być każdym po trochu. Podpowiadam ponieważ może wyłapiesz jeszcze jakaś grupę osob do których można napisać o projekcie ;)

PS. W light mode nie widać logo :P może lepiej usunąć light mode ;)
1
komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)
Dzięki Rafał za tak wyczerpujący komentarz ❤️ Takie są najlepsze :)

Krótsze maile to chyba dobry kierunek, weźmiemy pod uwagę :)

Zagadka miała na celu zaintrygować i zachęcić do przescrollowania maila do samego dołu - zadziałało? :P mam nadzieję, że tak - będziemy eksperymentować.

Głównym targetem są developerzy, materiałów dla młodych / przyszłych UXowców jest o wiele więcej i lepiej przygotowanych w innych miejscach w Internecie. Target typu "developer - autor własnej aplikacji" to świetny kierunek. Na pewno pojawią się treści skierowane na ten target :)

 

Dzięki wielkie!
komentarz 9 września 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

Zadziałało byłem tak zirytowane że zrobiłem scrolla w dół przeczytałem rozwiązanie i już z spokojną głową wróciłem na górę czytać dalej :D Nie wiem czy o to chodziło ;) 

Jeśli chciałbyś się odwdzięczyć za feedback to zapraszam do mnie  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.scan.food.twa Również szukam opinii na temat projektu ;) 

 

 

komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)
To następna zagadka będzie może mniej intrygująca :D
Dzięki.

Z chęcią rzucę okiem i dam feedback, appka dostępna jest na iOS?
komentarz 9 września 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

na iOS tylko z poziomu strony jako PWA https://scan-food.pl/app/ :)

komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)
aha, jak bardzo aplikaja na androida różni się od tej webowej?
komentarz 9 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)
jutro rzucę okiem i się odezwę :)
komentarz 9 września 2021 przez rafal.budzis Szeryf (85,260 p.)

@mikwas, różni się paskiem przeglądarki ;) Na androidzie cała aplikacja składa się z kontrolki przeglądarki bez pasków nawigacyjnych. Nie stać by mnie było na robienie 2 appek samemu ;) iOS niestety nie pozwala na publikowanie takich aplikacji u siebie w sklepie dlatego jeszcze długo mojej aplikacji tam nie będzie. Ogólnie strasznie mi się nie podoba polityka iOS względem aplikacji webowych. Chyba bardzo się boją że ich sklep przestanie być używany. 

1
komentarz 13 września 2021 przez mikwas Początkujący (290 p.)

@rafal.budzis, podasz na PW maila, na którego mógłbym wysłać feedback? 

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 201 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 133 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2023 w Urządzenia mobilne przez sarah_1 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 385 wizyt
pytanie zadane 28 sierpnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Dash Nałogowiec (29,650 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...