• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Mistrz PHP. Pisz nowoczesny kod. - Kupić?

Object Storage Arubacloud
+4 głosów
370 wizyt
pytanie zadane 9 kwietnia 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)

Cześć. Mam problem z programowaniem obiektowym, nie rozumiem go. Czy ta książka nauczy mnie tego? Polecił mi ją Artur Czuba, ale zdanie jednego Webdevelopera mi nie wystarczy. Prosiłbym o szczere opinie. :)

http://helion.pl/ksiazki/mistrz-php-pisz-nowoczesny-kod-davey-shafik-lorna-mitchell-matthew-turland,misphp.htm

- Tutaj link.

4 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez RadomskiCoder Gaduła (3,980 p.)

Witaj. Nauczy Cię ale pod jednym warunkiem :)

 

Musisz przy niej posiedzieć, przeanalizować i kilka razy przeczytać bardzo dokładnie :)

komentarz 9 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Rozumiem. Dzięki serdeczne.
+1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez Adrian1999 Nałogowiec (34,570 p.)
Powiem ci tak! Czytaj czytanie da ci wiedzę, jeżeli się do czytania przyłożysz to i wiele się nauczysz, z pewnością obiektowości też, pytania takiego typu są pytaniami prostymi. Przeczytasz jedną książke poczujesz niedosyt kupisz nową,co zyskasz? zyskasz wiedzę! to jest najważniejsze, nie ważne że troszke więcej się namęczysz. Czytaj i czytaj to jest moja rada! Ja kupiłem książke pana J. Grębosza , czułem mocny niedosyt, ale jest to księga która zawiera dużo trudnych sforuowań, i też czegoś stamtąd się nauczyłem.
+1 głos
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez joker Nałogowiec (31,150 p.)
Mam tą książkę, czytałem i szczerze polecam. :)

Pozdrawiam serdecznie
0 głosów
odpowiedź 9 kwietnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Może lepiej naucz się programować obiektowo w kursie obiektowego C++ Mirosława Zelenta? Tam jest wszystko wytłumaczone bardzo dobrze, poza tym znając php z łatwością zrozumiesz kod C++.
komentarz 9 kwietnia 2015 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
Ok. Zrobię to. Ale tak czy owak zakupię książkę, sporo ludzi nią poleca. :)

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 104 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 269 wizyt
pytanie zadane 2 sierpnia 2016 w Ruby przez NTXFN Gaduła (3,430 p.)
0 głosów
7 odpowiedzi 1,186 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2015 w C i C++ przez puux Początkujący (280 p.)

92,555 zapytań

141,403 odpowiedzi

319,557 komentarzy

61,940 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...