• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Backend z doświadczeniem do projektu po godzinach

Object Storage Arubacloud
+1 głos
211 wizyt
pytanie zadane 31 sierpnia 2021 w PHP przez lapa19904 Stary wyjadacz (11,560 p.)
Witam,

jestem frontem z kilku letnim doświadczeniem, koduję w vue/vuex/nuxt i mam pomysł na PWA związane z wychowaniem zwierząt domowych. Sam napisze PWA w nuxt-cie ale potrzebny mi backend dev z doświadczeniem(najlepiej w node.js albo laravel). Dokładniej chodzi o konta użytkowników, dodawanie przez nich postów/komentarzy, możliwość dodawania zdjęć ew. krótkich filmów itp. Co więcej? Jak to ma działać/wyglądać? Zostawiam to do dyskusji przy piwie. Jeśli uda nam się to sensownie napisać i pojawią się zyski (np. z reklam) to podzielimy się nimi sprawiedliwie. Jeśli masz pytania to proszę o pm.
1
komentarz 31 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (272,090 p.)
umowa na zlecenie, czy dzieło ?
1
komentarz 31 sierpnia 2021 przez janzw4 Bywalec (2,050 p.)
ty to wszędzie widzisz umowy, zlecenia itp. z komentarza wynika ze jest to zwykła propozycja współpracy z późniejszym ewentualnym podzieleniem się zyskami, wspólny projekt jaki się robiło nwm na biologię w 6 klasie
komentarz 31 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (272,090 p.)
widzę, że jesteś nowy w biznesie, dlatego nie wiesz jak to wygląda i ktoś z doświadczeniem " współpracy z późniejszym ewentualnym podzieleniem", nie będzie na to pisał, z widmo zyskami, gdzie potem ani nie masz dowodu na prawa autorskie, ani nie obejmuje tego żadne prawa pokrewne, bo utwór generalnie nie do końca będzie wartością zbiorową w myśl kodeksu prawa internetu a conajwyżej dziełem wspólnym.
komentarz 2 września 2021 przez KubenQPL Maniak (62,820 p.)

@lapa19904, Po co się pchać w customowy backend do takich prostych apek? Firebase istnieje po to żeby właśnie frontendowcy i mobilniacy nie musieli znać backendu i dalej mogli robić swoje apki.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 394 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 992 wizyt

92,669 zapytań

141,567 odpowiedzi

320,033 komentarzy

62,034 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...