• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza

Object Storage Arubacloud
+1 głos
391 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2021 w Offtop przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Cześć, szukam dobrego oczyszczacza i nawilżacza powietrza 2w1 do mieszkania 72m^2, w cenie do 800-900 złotych. Jeśli w tej cenie kupi się urządzenie które dobrze spełni tylko 1 z tych funkcji to bardziej zależy mi na nawilżaniu.

Mile widziane:

- cicha praca (jeśli miałby kilka trybów to wystarczy żeby te najsłabsze były ciche, akceptuję że na full mocy może być głośniej)

- obsługa przyciskami na urządzeniu, bez internetu i apki na telefonie

- spoza ChRL

- biały lub srebrny
komentarz 27 sierpnia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
edycja 27 sierpnia 2021 przez manjaro

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 27 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,790 p.)

Poszukaj coś z Xiaomii, oni mają fajny design, dobrze działają ich produkty, laptopa mam 4 lata z Hong Kongu sprowadzony, bez szwanku :), dodatkowo ich gadżety tez bez zarzutu : a mam i smart-bandy oraz 
ja mam takie coś w domu 
Oczyszczacz powietrza XIAOMI MI Air Purifier PRO : półtora roku i jestem zadowolony 
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-domu/oczyszczacze-powietrza/oczyszczacz-xiaomi-mi-air-purifier-pro?gclid=CjwKCAjwmqKJBhAWEiwAMvGt6DSMrRu1IibYvmDyBcvNGc7iLzjdDSWCTMmx571bZQWn0CA68yShfBoC2TIQAvD_BwE cena do 900 zł 

komentarz 27 sierpnia 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Z tego co widzę to tylko oczyszczacz bez nawilżania.
1
komentarz 27 sierpnia 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Nie podoba mi się polityka tego totalitarnego państwa, od kilku lat staram się ograniczać zakup rzeczy z ChRL (a nawet jeśli kupuję coś co jest produkowane w Chinach to wybieram marki europejskie które tam produkują, a nie chińskie).
1
komentarz 27 sierpnia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Masz prawo i niby trochę rozumiem. Ale jak nazwać pozostałe państwa, które zmuszają groźbami, karami bądź wprost wolnych ludzi do szczepień?
1
komentarz 27 sierpnia 2021 przez J0ker Pasjonat (15,400 p.)
Akurat "pandemia" też rozpoczęła się w ChRL ::)

 

Cóż, uważam, że to złe.
komentarz 27 sierpnia 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)

Ja też unikam produktów z Chin jak tylko się da, niestety nie zawsze się da. Ostatecznie lepiej kupić coś producenta z np. Europy, a tylko montowanego / składanego w Chinach...

Ale jak nazwać pozostałe państwa, które zmuszają groźbami, karami bądź wprost wolnych ludzi do szczepień?

Manjaro podjął dobry temat.  Polecam tutaj posłuchać (jest też na Youtube) radio WNET (https://wnet.fm/). Kilka niezależnych ośrodków / instytucji (Australia, Nowa Zelandia, Norwegia i inne) stwierdziło, że wirus został celowo rozprzestrzeniony i to nie był pomysł wyłącznie Chin. Przymusowe szczepienia to pomysł tych samych ludzi, ale to temat szerszy... Warto poczytać w Internecie.

Podobne pytania

+17 głosów
10 odpowiedzi 1,037 wizyt
+2 głosów
1 odpowiedź 273 wizyt
pytanie zadane 12 czerwca 2015 w Offtop przez Gandalf Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 143 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2022 w Offtop przez Angelikaxx Nowicjusz (190 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...