• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

ocena gry preglądarkowej

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
383 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2021 w Nasze projekty przez fantidial Nowicjusz (120 p.)

Stworzyłem grę na autorskim silniku. Jest to mmorpg z elementami ekonomii. Gra znajduje się pod adresem: http://fantidial.5v.pl/

Projekt NIE jest komercyjny.

Zapraszam do obejrzenia.

komentarz 6 września 2021 przez Adzas Nowicjusz (100 p.)

Cześć,
Czy sprawdzałeś podstawowe funkcje gry na różnych przeglądarkach?
Korzystam z Firefox Release v. 91.0.2 i mam problem ze stworzeniem postaci. Przeszedłem krok wyboru rasy natomiast płeć u mnie nie jest klikalna. Próbowałem w różnych miejscach aktywować te pola bez rezultatu, a badanie obiektu nic mi nie podpowiada indecision.

Daj znać jak coś się ruszy wink

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 sierpnia 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
Po przejściu na adres: http://fantidial.5v.pl/podstrony/logowanie.php logujemy się na jakieś nieistniejące konto bez rzadnych statystyk itd. W dodatku nie ma żadnej walidacji haseł i emaili podanych podczas rejestracji - można podać zupełnie różne hasła w oknie hasło i powtórz hasło, więc zgaduję że sql injection też zadziała.
komentarz 24 sierpnia 2021 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)

A w dodatku według vivaldiego:

1
komentarz 25 sierpnia 2021 przez fantidial Nowicjusz (120 p.)
Dzięki za zwrócenie uwagi na brak walidacji haseł i e-maili. Poprawione. Co do sql injection: nie zadziała.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 345 wizyt
pytanie zadane 13 grudnia 2017 w Nasze projekty przez DungeonCrawler Początkujący (260 p.)
+7 głosów
2 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 26 kwietnia 2017 w Nasze projekty przez JojololomenPL Bywalec (2,580 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 149 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2016 w Nasze projekty przez MasterFlamaster Początkujący (300 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...