• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Osoby pracujące w branży IT poszukiwane! - ankieta do pracy dyplomowej

VPS Starter Arubacloud
+2 głosów
451 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2021 w Offtop przez Fiorehelium Nowicjusz (150 p.)

Hej! Prowadzę aktualnie badania na rzecz mojej pracy magisterskiej. Temat samej pracy dotyczy zaangażowania organizacyjnego w branży IT. Jeśli pracujecie we wspomnianym obszarze wypełnijcie proszę poniższą ankietę (zajmie 10-15 minut): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScw58Uo4T8agLD1zBzEPMTDemBCs7G0hfyCLrNajbYimSEU7A/viewform?fbclid=IwAR2WBiCUvkEG2DZkAvKWWHLuny-NRkQQk7Qp7NYfJC-dpeqgn5H2iOHoaKM Jeśli znacie kogoś kto pracuje, rozsyłajcie proszę moje badania dalej, będę bardzo wdzięczna. Jeżeli natomiast znacie jakieś grupy na fb, konkretne fora, na których warto się ogłosić dajcie znać, taka wiedza bardzo mi pomoże. Z góry dziękuję za wypełnienie, odzew i upy!  

komentarz 22 sierpnia 2021 przez Milesq Nałogowiec (32,020 p.)
"Ile dni w tygodniu pracujesz zdalnie" - brakuje mi odpowiedzi "zależy/ile chcę"
komentarz 22 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
wiesz tu  chodzi o umowe zapewnie a 100% zadlnie jest tym "ile chce", gdyż zawsze jest możliwość przyjscia do biura

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2021 przez niezalogowany
Poszło :check_mark: (gdzieś tam w pytaniach się błąd przewinął - "okres czasu")

Powodzenia!
0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

Mam pewien problem tutaj, skoro to badanie-> to powinno opierać się o jakąś hipotezę prawda? 

ankiety celem uzyskania Państwa opinii na temat różnych doświadczeń zawodowych specjalistów tej branży.

co oznacza że nie jest to badanie tylko zbieranie argumentów na poparcie wniosku. To widać również w pytaniach. Przeanalizuj to, bo nie wiem czy ankieta będzie w miare rzetelna, chyba że uczelnia to puszcza ^^ 

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 274 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 494 wizyt
pytanie zadane 30 maja 2022 w Offtop przez Infolet Początkujący (390 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,085 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...