Nie za bardzo znam się na C++ i nie wiem czy można tak dawać zmienną przed mainem bez klasy. Wnioskuje że zmienna alfa, beta i gamma powinny być w środku maina, a nad mainem linijka
using namespace std;
+ jeszcze iostream na samej górze kodu.
Dorzucę tutaj screena z błędów pokazanych w Xcode:
