• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zwiększenie liczby wyświetleń mojego filmiku na youtubie. Czy da się to poprawić?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
335 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2021 w Grafika i multimedia przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Witam.

W dniu 27 marca 2021 r. (prawie 5 miesięcy temu) wrzuciłem swój prywatny filmik na youtuba. Trwa ponad 4 minuty i ustawiłem go jako publiczny. Mam tylko 235 wyświetleń i dostałem jedną łapkę w górę (jako like). Uważam, że ten mój filmik jest dość kontrowersyjny - jednym osobom może sie podobać a drugim niekoniecznie.

Z racji tego, że nie jestem w ogóle żadnym celebrytą ani osobą popularną, to troche dziwne, że ten mój filmik prawie po 5 miesiącach ma tylko 235 wyświetleń na youtubie. Chodzi mi o to, że wiele nieznanych osób wrzuca na youtuba sporo swoich durnych filmików, dostaje sporo lajków i ma dziennie nawet setki wyświetleń.

Od razu zaznaczam, że nie zamierzam na tym moim filmiku zarabiać kasy. Wrzuciłem go tylko po to, aby pokazać swój image/wizerunek. W tym filmiku dałem do zrozumienia, że jestem sobą i tyle.

Jeżeli ktokolwiek z Was chce obejrzeć ten mój filmik, to mogę podać mu linka w prywatnej wiadomości.smiley

Czy wiecie jak zrobić, aby mój filmik na youtubie był częściej wyświetlany ?

komentarz 17 sierpnia 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,280 p.)
A co zrobiłeś, aby inni mogli go znaleźć? Podajesz linki, to ludzie czasem z ciekawości, czasem z przypadku wchodzą.
komentarz 17 sierpnia 2021 przez Oscar Nałogowiec (29,290 p.)
Są dwa sposoby w jaki internauci mogą trafić na filmik na YT - albo natrafiają na link (jak napisał SzkolnyAdmin wyżej) albo YT im wyświetla w wynikach wyszukania. Czy twój filmik jest na jakiś temat, który może być wyszukiwany? Czy wrzuciłeś do niego linki gdzieś (najlepiej by pasował do tematu)? Trzecia możliwość to zaproponowanie takiego filmiku przez samo YT ale tamtejsze algorytmy są trudne do odgadnięcia. Czasem YT zaproponował mi mało oglądane filmiki (paręset - parę tysięcy odsłon) ale w kontekście przeglądanej przeze mnie tematyki.
1
komentarz 18 sierpnia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Pomyśl kogo interesuje Twój image/wizerunek... Mnie na przykład nie bardzo ;) Teraz wiesz dlaczego nikt tego nie ogląda...
komentarz 18 sierpnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

@SzkolnyAdmin, 

Podałem linka do tego filmiku na swoim facebooku (prawie 5 miesięcy temu) i dostałem tylko 3 lajki od swoich znajomych.smiley Mam niewielu znajomych (ponad 90) w porównaniu do innych użytkowników.

komentarz 18 sierpnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

@manjaro, 

Doskonale Ciebie rozumiem. Żyjemy w takich czasach, że raczej każdy na każdego ma wywalone. Ale cóż... ludzi nie da sie zmienić. Każdy postępuje jak mu wygodnie, bo taka jest nasza ludzka natura. Uwierz mi, że gdybym był znanym muzykiem/aktorem/sportowcem - to miałbyś inne podejście.wink

komentarz 18 sierpnia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
edycja 18 sierpnia 2021 przez manjaro
Nie miałbym innego podejścia ;) Mnie kompletnie nie interesuje cudze życie. I nieważne czy to forumowy Marian czy jakiś celebryta typu Robert Lewandowski albo niedaj Boże jakaś miernota która za pieniądze tatusia dostała się do TV., choć nic sobą nie prezentuje.

Korzystam z YT codziennie niemal nałogowo ale głównie w calach edukacyjnych:

- jak liczyć różniczki 2 rzędu

- jak sadzić  i uprawiać hortensje

- lepszy grill węglowy czy gazowy

- jak rozmnażać zbrojniki niebieskie

- jak w BMW wymienić filtr oleju

- jak przyrządzić kurczaka po syczuańsku

- kiedy obserwować Marsa w koniunkcji z Wenus

- jaki hamak najlepszy do bushcraftu

I pierdyliard innych inteteresująych mnie tematów. A jest tego naprawdę dużo, nie sposób zliczyć. Nie mam czasu ani przede wszystkim ochoty oglądać jakieś miernoty typu Ekipa, którzy nawijają jakieś bzdury bez sensu tylko po to aby nabijać liczniki oglądalności i liczyć ile zarobili... Jakby nie afera z lodami to do dziś bym nie wiedział nawet że tacy istnieją...
komentarz 18 sierpnia 2021 przez Krzysiek_34 Mądrala (6,050 p.)

Lubisz obserwować Marsa.

Dawaj odlecimy na Marsa i zbudujemy tam lepszy Świat.wink Bez chamstwa, bez złodziejstwa, świat pełen dobroci, miłości i wzajemnej pomocy.

Aha, zabierzemy ze sobą także jakieś fajne panny, aby życie sobie urozmaicić.smiley

komentarz 18 sierpnia 2021 przez Oscar Nałogowiec (29,290 p.)

- kiedy obserwować Marsa w koniunkcji z Wenus

To może trochę trudne, Mars musi być prawie po drugiej stronie Słońca. Zakładam oczywiście, że słowa koniunkcja używasz w sensie astronomicznym a nie informatycznym...smiley

komentarz 18 sierpnia 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
13 lipca miała miejsce koniunkcja Wenus i Marsa,

Ale ogólnie to jest najmniej istotne w mojej wypowiedzi ;) Chodziło mi raczej że interesuje się między innymi również astronomią, obserwacjami i fotografowaniem nieba, a nie tym kto z kim śpi :)

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 135 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 83 wizyt
pytanie zadane 12 kwietnia 2020 w Grafika i multimedia przez atiro01 Bywalec (2,390 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...