• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Plan zajęć pierwszego roku studiów informatyki, preferowane UTP

Object Storage Arubacloud
+1 głos
229 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Bartx Bywalec (2,120 p.)
Witam, czy mógłby ktoś podzielić się starym planem bądź tym jak mniej więcej on wygląda w trakcie pierwszego semestru. Interesuje mnie UTP w Bydgoszczy ale może być również inna uczelnia.
komentarz 16 sierpnia 2021 przez PH03NIX Mądrala (6,130 p.)
Nie ma gdzieś na stronie uczelni programu studiów? Powinny tam być wypisane wszystkie przedmioty mające być zrealizowane w trakcie studiów.
komentarz 16 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
jemu chodzi o plan, a nie program. Generalnie plan sobie "częściowo " samemu układa w zakresie pracowni i laboratorii i wolnych grup.
Ja na 1/2 roku to :D miałem zajob, bywało że 1 dnia miałem coś o 8.00 rano a potem dopiero o 15.00, albo od 8.00 rano do 19.00 z przerwami np 2 godziny bo wolne okno, ale pamietam ze no tak to wygląda non stop coś
komentarz 16 sierpnia 2021 przez PH03NIX Mądrala (6,130 p.)

bądź tym jak mniej więcej on wygląda w trakcie pierwszego semestru.

Znajomość przedmiotów (które powinny być wskazane w programie), jak najbardziej może dać pogląd jak mniej więcej może plan wyglądać (tzn. co mniej więcej w nim będzie na 1 sem).

Odnośnie godzin to wróżenie z fusów, bo każda uczelnia rządzi się swoimi prawami - ja na pierwszym roku miałem sztywny plan i grupy były z góry przypisane (ale za to nie musiałem czekać po 7h na następne zajęcia, max 1.5h).

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 655 wizyt
+1 głos
4 odpowiedzi 2,136 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 897 wizyt

92,555 zapytań

141,402 odpowiedzi

319,544 komentarzy

61,939 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...