• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z WordPress'em na Dockerze

Object Storage Arubacloud
0 głosów
1,214 wizyt
pytanie zadane 12 sierpnia 2021 w Hostingi, domeny, usługi przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Dzień dobry, mam problem z wordpress'em postawionym na dockerze, który podczas próby wgrania pliku >2MB wywala mi błąd "Przetwarzanie obrazka nie powiodło się prawdopodobnie dlatego, że serwer jest zbyt obciążony lub brak mu zasobów. Wgranie mniejszego obrazka może pomóc. Sugerowany, maksymalny rozmiar to 2500 pikseli.".

Serwer oczywiście nie jest przeciążony, a limity ustawione są na:
memory_limit = 512M
upload_max_filesize = 64M
post_max_size = 64M
max_execution_time = 500
max_input_time = 1000
client_max_body_size = 10M

Jakieś pomysły jak wrzucać większe pliki?
komentarz 12 sierpnia 2021 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Napisałem w sumie tak jakby problem powodował sam docker, a pewnie to wina apacha na dockerze... Nie mniej jednak rozkładam już ręce.
komentarz 12 sierpnia 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
max_execution_time daj na 3000. A logi spacje coś mówią? I czy po zmianach serwer resetowałeś?

A i co masz w htaccess WP?
komentarz 12 sierpnia 2021 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
max_execution zmeniłem na 3000, serwer restartowałem, w htacces mam to https://pastebin.com/i17fHtdS
komentarz 12 sierpnia 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
A jakie masz uprawnienia do katalogów z upload u plików?
komentarz 12 sierpnia 2021 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)

Pliki do 2MB wrzucać mogę normalnie. Problem pojawia się z większymi plikami.

komentarz 12 sierpnia 2021 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)
A coś instalowałeś, jakieś pluginy? Bo ja w ustawieniach nic nie widzę
komentarz 13 sierpnia 2021 przez olsześ Gaduła (3,080 p.)
Jeśli chodzi o dockera to instalowałem pdo_mysql, jeśli o pluginy WP to contact form, faecbook for woocommerce, woocommerce, recaptcha for woocommerce, smart slider, wp fast cache, wp mail SMTP.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 113 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 369 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Piotr Zakrzewski Obywatel (1,260 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 175 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2021 w PHP przez lola1899 Nowicjusz (120 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,639 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...