• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Próba logowania do PrestaShop zwraca błąd

Object Storage Arubacloud
0 głosów
464 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia 2021 w PHP przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
edycja 10 sierpnia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o

Hej mam problemy ze sklepem w  PrestaShop klienta

Próbuje się zalogować i nic 

Jest jeden błąd.

  1. Pracownik nie istnieje lub hasło jest nieprawidłowe.

 

 

co to może być ??

 

komentarz 10 sierpnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Hasła zapewne są zahashowane. Jak wkleisz surowe hasło to nie będzie to działać.
komentarz 10 sierpnia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
Zahashowałam MD5 :D nie urodziłam się wczoraj hehe
komentarz 10 sierpnia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
edycja 10 sierpnia 2021 przez JakSky
Ale czy system logowania używa dokładnie tego samego algorytmu? Tak poza tym MD5 to już przeżytek całkowicie niezalecany.
komentarz 10 sierpnia 2021 przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
Tak system logowania go używa dlatego ja go użyłam bo tak teżte kodowane są

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 10 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)
edycja 11 sierpnia 2021 przez Wiciorny
połączenie z bazą jest poprawne? Tzn... czy baza jest aktualizowana z klientem? Bo byc możę zmiany na bazie są, ale nie widzi ich przeglądarka/ strona klienta.. więc odwołuje się do "Cache" a w cache jest starocie?
komentarz 11 sierpnia 2021 przez VBService Ekspert (252,740 p.)
edycja 11 sierpnia 2021 przez VBService

"Cashe" a w cashe jest starocie?

, że co?  wink  (pomijam już: Tzn. ... , być może, zmiany w bazie, klienta, więc, klienta. Więc, klienta..., więc)

komentarz 11 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,710 p.)

literówka, cache*.
Widzę, że wszystko wiesz. Ciesze się cieplutko, że mogłem pomóc :) na przyszłość zadawaj jasne pytania, bo przeglądając twoje pytania wydaje mi się, że za mało wiesz. Wrzucasz pytanie, nic nie wiemy o aplikacji, nic o bazie - ale "pomocy bo coś nie działa"
To sobie napisz więc tak więc żeby więc działało.
A i tak propos kocioł przygadywał :

Tak system logowania go używa dlatego ja go użyłam bo tak teżte kodowane są

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 171 wizyt
pytanie zadane 16 sierpnia 2021 w PHP przez Poczatkujaca s z.o.o Obywatel (1,860 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 558 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2017 w Systemy CMS przez Jacek Woźniak Użytkownik (740 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 100 wizyt
pytanie zadane 25 października 2016 w Systemy CMS przez tatar Użytkownik (740 p.)

92,552 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,534 komentarzy

61,938 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...