• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Symfony + Vue - błedy kompilacji na świeżej instalce

+1 głos
54 wizyt
pytanie zadane 10 sierpnia w JavaScript przez Piotr Zakrzewski Obywatel (1,160 p.)

Witam,

Chciałbym wejść w świat Vue, już troche pokursowałem i odważyłem się uruchomic symfony i dograć do niego Vue.

Znalazłem oto taki tutorial: https://zetcode.com/symfony/vue/

Mimo wykonania wszystkiego krok po kroku i wykonania kompilacji z użyciem komendy yarn run encore dev --watch sypie błędami:

Running webpack ...

WARNING  Webpack Encore requires version ^15.9.5 of vue-loader. Your version 16.5.0 is too new. The related feature *may* still work properly. If you have issues, try downgrading the library, or upgrading Encore.
 RECOMMEND  To create a smaller (and CSP-compliant) build, see https://symfony.com/doc/current/frontend/encore/vuejs.html#runtime-compiler-build
 WARN  Compiled with 7 warnings                                                                                                                      08:28:11

warn  in ./assets/App.vue?vue&type=template&id=5bcdaf03                                                                                             08:28:11

export 'createTextVNode' (imported as '_createTextVNode') was not found in 'vue' (possible exports: default)

warn  in ./assets/App.vue?vue&type=template&id=5bcdaf03                                                                                             08:28:11

export 'resolveComponent' (imported as '_resolveComponent') was not found in 'vue' (possible exports: default)

export 'openBlock' (imported as '_openBlock') was not found in 'vue' (possible exports: default)

export 'createBlock' (imported as '_createBlock') was not found in 'vue' (possible exports: default)

export 'createVNode' (imported as '_createVNode') was not found in 'vue' (possible exports: default)

export 'withCtx' (imported as '_withCtx') was not found in 'vue' (possible exports: default)

export 'createCommentVNode' (imported as '_createCommentVNode') was not found in 'vue' (possible exports: default)

Entrypoint app [big] 8.38 MiB = runtime.js 14.4 KiB vendors-node_modules_axios_index_js-node_modules_bootstrap-vue_esm_index_js-node_modules_core-3c1028.css 1.09 MiB vendors-node_modules_axios_index_js-node_modules_bootstrap-vue_esm_index_js-node_modules_core-3c1028.js 7.23 MiB app.css 5.47 KiB app.js 37.9 KiB
webpack compiled with 62 warnings

Gdy w pliku App.vue zostawię puste tagi :

<template> 
</template>

<script>
</script>

<style>
</style>

Kompilacja wykonuje się prawidłowo:

5 files written to public\build
Entrypoint app [big] 8.19 MiB = runtime.js 14.4 KiB vendors-node_modules_axios_index_js-node_modules_bootstrap-vue_esm_index_js-node_modules_boot-a92d2e.css 1.09 MiB vendors-node_modules_axios_index_js-node_modules_bootstrap-vue_esm_index_js-node_modules_boot-a92d2e.js 7.07 MiB app.js 13.5 KiB
webpack compiled successfully

W przeglądarce dodatkowo po kompilacji z Warmingami,  mam taka oto litanie:

komentarz 12 sierpnia przez Michał Kazula Pasjonat (19,140 p.)
> npm run dev

Co zwraca komeda?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 22 sierpnia przez Piotr Zakrzewski Obywatel (1,160 p.)
Porzuciłem ten pomysl, Oddzielnie zrobilem projekt w Vue który to łaczy sie z Api platform :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 190 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 80 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia 2019 w JavaScript przez mi-20 Stary wyjadacz (12,550 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 86 wizyt
pytanie zadane 15 lipca 2018 w JavaScript przez mi-20 Stary wyjadacz (12,550 p.)

85,802 zapytań

134,588 odpowiedzi

298,790 komentarzy

56,697 pasjonatów

Advent of Code 2021

Top 15 użytkowników

1. 494p. - rucin93
  2. 482p. - CC PL
  3. 463p. - nidomika
  4. 385p. - Whistleroosh
  5. 379p. - ScriptyChris
  6. 372p. - adrian17
  7. 340p. - TheLukaszNs
  8. 339p. - WhiskeyTaster
  9. 321p. - Argeento
  10. 318p. - Dagohar
  11. 287p. - Anonim 1794483
  12. 281p. - Klaudia
  13. 278p. - B4mbus
  14. 269p. - b0mbix
  15. 246p. - tokox
Szczegóły i pełne wyniki

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...