• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jak działa słowo kluczowe "this" w JavaScripcie?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
474 wizyt
pytanie zadane 9 sierpnia 2021 w JavaScript przez niezalogowany
zamknięte 9 sierpnia 2021 przez adrian17

Pytanie nie rzadko pojawia się na rozmowach kwalifikacyjnych.

Jak działa słowo kluczowe "this" w JavaScripcie?

(Wytłumacz w kilku zwięzłych zdaniach)

2
komentarz 9 sierpnia 2021 przez Comandeer Guru (599,730 p.)
Po pierwsze, proszę umieścić pytanie w treści postu (regulamin, pkt. II.2.D).

Po drugie, https://forum.pasja-informatyki.pl/548591/jakie-sa-roznice-miedzy-funkcja-regularna-a-funkcja-strzalkowa-w-javascript?show=548593#c548593 – po co zadajesz pytanie, na które znasz odpowiedź?
1
komentarz 9 sierpnia 2021 przez niezalogowany

bo mogę ? laugh Bo chciałbym poznać odpowiedzi innych użytkowników forum ?

Dla dobra nauki ?

komentarz 9 sierpnia 2021 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

No możesz, ale w tym momencie spamujesz forum – po prostu. Zauważ choćby, że w podobnych pytaniach jest co najmniej kilka odnośnie słowa kluczowego this. Nie ma sensu pytać o coś dla samego pytania, skoro i tak znasz odpowiedź, przy okazji duplikując już istniejącego pytania na forum.

komentarz 9 sierpnia 2021 przez niezalogowany

super że.... jeszcze mogę smiley

Bardzo dziękuję za Uwagi.

komentarz 9 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@niezalogowany,  pytałeś o to wcześniej :D generalnie wystarczy wpisać this w Javascript w 1 link w google. 

komentarz 9 sierpnia 2021 przez niezalogowany

brzydzę się linkami laugh dziękuję bardzo za zamknięcie mojego pytania !!!

1
komentarz 9 sierpnia 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,550 p.)
My tylko moderujemy forum, aby utrzymać tu jakiś minimalny poziom rozmów. Nikt nie ma problemu z jakimiś dyskusjami, nikt też nie ma problemu, gdy ktoś się z kimś nie zgadza. Nie ma problemu jak czasem pojawi się jakiś offtop, żarty, poboczna dyskusja... Jednak Ty po prostu z premedytacją sobie z nas żartujesz i się bawisz. Zwracamy Ci uwagę i pytamy czemu tak - mówisz, że niczego nie wyjaśnisz. Prosimy o coś - nie zrobisz. Pytamy o coś innego - pada odpowiedź "bo mogę". Pytanie zostało zamknięte, bo pytasz o to samo - zamiast powiedzieć "sorry, faktycznie może nie ma sensu robić spamu i pytać o to samo" albo poważnie wyjaśnić czemu to pytanie jest potrzebne, to robisz wprost przeciwnie i bardzo Cię bawi zamknięcie pytania.

To jest niepoważne zachowanie robione ciągle celowo, pomimo wielokrotnego zwracania uwagi i dawania upomnień. Dlatego dalsze Twoje uczestniczenie w życiu forum nie ma sensu i w tym momencie się kończy, wystarczająco długo się już "bawiłeś".
komentarz 9 sierpnia 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

@niezalogowany, Zauważ, że nie pierwszy raz ktoś Ci zwraca uwagę za... Za to jaki jesteś po prostu. Warto się nad tym pochylić. Może warto wyciągnąć jakieś wnioski. Abstrahując, że na każde pytanie odpowiadasz linkami, a teraz magicznie straciłeś zdolność korzystania z wyszukiwarki? 

komentarz 9 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)

@niezalogowany, brzydzisz się linkami 3/4 twoich odp. na pytania to przekopiowanie 3-4-5 nawet linków naraz i dopisem " Serdecznie Pozdrawiam" 

1
komentarz 9 sierpnia 2021 przez Comandeer Guru (599,730 p.)

Ja chciałbym tylko zauważyć, co napisał Arek:

Dlatego dalsze Twoje uczestniczenie w życiu forum nie ma sensu i w tym momencie się kończy, wystarczająco długo się już "bawiłeś".

Nie ma za bardzo sensu próba dyskusji z kimś, kogo nie ma już na forum. 

komentarz 9 sierpnia 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Ja kiedyś też dostałem ostrzeżenia, tzn 2- lata wstecz tez byłem nie miły, ale wiem że "taki byłem" dalej jestem twardy jeśli chodzi o to, ale dużo się nauczyłem żeby trzymać język za zębami i darować sobie w pewnym momencie, nadal pracuje bo idealnie nie jest, a co mnie rózni to- fakt, że wiem iż ten problem był po mojej stronie i trzeba nad nim pracować.

Niektórzy jednak nie potrafią czegoś zrozumieć, czy też prawdę sobie powiedzieć ^^
komentarz 10 sierpnia 2021 przez VBService Ekspert (251,210 p.)
edycja 10 sierpnia 2021 przez VBService

Podobne pytania

+2 głosów
3 odpowiedzi 708 wizyt
pytanie zadane 4 czerwca 2015 w Java przez Dissio Mądrala (5,830 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 204 wizyt
pytanie zadane 28 grudnia 2017 w Java przez rubesom Obywatel (1,690 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 623 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2017 w Java przez rubesom Obywatel (1,690 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,088 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...