• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ponowne wywołanie funkcji przed jej zakończeniem

Object Storage Arubacloud
+1 głos
181 wizyt
pytanie zadane 1 sierpnia 2021 w JavaScript przez mgab Nowicjusz (160 p.)
Dzień dobry,

Posiadam funkcję, po której wywołaniu jest wysyłany Ajax, który zwraca określoną wartość. Problem w tym, że jeżeli wywołam funkcję i w trakcie oczekiwania na odpowiedź z serwera wywołam ją ponownie (np. z innym parametrem), to funkcja zostanie wykonana dopiero po uzyskaniu odpowiedzi.

Czy istnieje możliwość wysyłania funkcji bez konieczności oczekiwania?

Na przykład: odpowiedź serwera trwa 10 sekund, wysyłam funkcję i po 2 sekundach wysyłam ją ponownie, następnie otrzymuję zwrot 1 wywołania i po chwili zwrot 2 wywołania.

Czy istnieje możliwość uruchomienia funkcji w tle?

Z góry dziękuje za pomoc
1
komentarz 1 sierpnia 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
Pokaż proszę kod związany z tym problemem ⇒ https://forum.pasja-informatyki.pl/faq#jak-wstawic-kod-zrodlowy

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 sierpnia 2021 przez VBService Ekspert (252,740 p.)
edycja 2 sierpnia 2021 przez VBService

 

How to cancel/abort jQuery AJAX request?

 

I've an AJAX request which will be made every 5 seconds. But the problem is before the AJAX request if the previous request is not completed I've to abort that request and make a new request.

 

 

How to Cancel a Fetch Request

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 409 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2016 w JavaScript przez CzlowiekSkrypt Nałogowiec (26,340 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 317 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,016 wizyt
pytanie zadane 25 sierpnia 2018 w JavaScript przez nielotweb Bywalec (2,240 p.)

92,550 zapytań

141,394 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...