• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Prawdopodobnie uszkodzona karta graficzna

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
392 wizyt
pytanie zadane 31 lipca 2021 w Sprzęt komputerowy przez antekelektronik Obywatel (1,120 p.)

Witam, dzisiaj tak jak każdego innego dnia uruchomiłem swój komputer a na ekranie zobaczyłem taki przerażający obraz: 

Komputer to gotowy i całkiem nowy składak z allegro na gwarancji. Tak więc o naprawę się nie boję. Wystawiam jednak to pytanie bo jestem bardzo ciekaw co do problemu. Jeśli popełniłem jakiś błąd to wolałbym go nie popełnić drugi raz. Czynnikiem może być także wysoka temperatura karty graficznej w trakcie grania (przy bardziej wymagających grach aż do 89'c)

komentarz 31 lipca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Sprawdź kabel i jak dolega w portach.
komentarz 31 lipca 2021 przez antekelektronik Obywatel (1,120 p.)
Wątpię że to problem z przewodem ponieważ komputer pokazał blue screena a windows próbował się naprawić
komentarz 1 sierpnia 2021 przez Oscar Nałogowiec (29,290 p.)
edycja 1 sierpnia 2021 przez Oscar
Wygląda jak popsuta pamięć karty graficznej. A dokładnie nie działa zapis pod pewnie adresy, pewnie przy jakimś tam stanie dwóch linii (obszar dobry jest 3 razy szerszy niż zepsuty - 1/4 pamięci nie działa). Żeby wyeliminować monitor spróbuj poprzesuwać obraz kontrolkami monitora - jak te artefakty też się przesuną to na pewno karta. Jak obraz się przesunie a artefakty zostaną na miejscu to monitor.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 31 lipca 2021 przez wiktor2922 Nowicjusz (140 p.)
edycja 31 lipca 2021 przez wiktor2922
Witaj,

Czy próbowałeś może odpalić komputer na innym monitorze, bo trochę to wygląda jak popsuty monitor lecz może być tez to popsuta karta graficzna (moja nagrzewa sie do 56C)

Pozdrawiam
komentarz 31 lipca 2021 przez antekelektronik Obywatel (1,120 p.)
Też tak podejrzewałem ale po wyłączeniu komputera na miejscu paska pojawił się wyraźny napis brak sygnału. Komputer także po jakimś czasie pokazał blue screena

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 53 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 127 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez Mateusz Analityk Stary wyjadacz (13,710 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 296 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez IXIXIXIXIXIXI Użytkownik (710 p.)

92,551 zapytań

141,399 odpowiedzi

319,529 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...