• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Przekierowanie z ustawionymi nagłówkani

Object Storage Arubacloud
+1 głos
109 wizyt
pytanie zadane 29 lipca 2021 w PHP przez <Hunter> Początkujący (430 p.)
Cześć,

Robię interface do logowania przez htaccess i htpasswd wie ktoś może jak przekekierować i Dodać zmienne login i hasło w nagłówku? Jest jakiś sposób? Na razie prubowałem przez header("Location: ./"); header("WWW-Authorization: base".$auth);
komentarz 29 lipca 2021 przez VBService Ekspert (252,740 p.)
komentarz 29 lipca 2021 przez <Hunter> Początkujący (430 p.)
Nie strona docelowa jest chroniona przez htaccess przed niezidentyfikowanymi użytkownikami aby się do niej dostać trzeba odpowiedzieć na autoryzację mam to już zrobione przez file_get_contents z  stream_context_create. A teraz potrzebuję zrobić przekierowanie na tą stronę żeby była odrazu odblokowana.
komentarz 29 lipca 2021 przez <Hunter> Początkujący (430 p.)

Tak oto chodzi tylko nie mogę zrobić tego po linku, bo hasła mogą mieć źle czytane znaki jak '/'. Ostatni link jest obiecujący ale chce zrobić tą operację w drugą stronę... Nwm dlaczego jak wysyłam podwójny header to nie działa istnieje coś takiego jak mulit header? Bo wiem jak pobrać treść tego dokumentu ale nie mogę do niego przejść... Coś jak

$auth = base64_encode('login:haslo');
$context = stream_context_create([
    "http" => [
        "header" => "Authorization: Basic $auth"
    ]
]);
$tresc = file_get_contents("http://localhost", false, $context);

tylko z przekierowaniem, a nie pobraniem zawartości.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 995 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 554 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2017 w PHP przez hiper007 Stary wyjadacz (11,270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 1,933 wizyt

92,551 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,523 komentarzy

61,936 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...