• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Jaki smartwatch wybrac z tych 3

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
605 wizyt
pytanie zadane 26 lipca 2021 w Urządzenia mobilne przez szmklo Nowicjusz (150 p.)
zamknięte 11 sierpnia 2021 przez szmklo
Witam. Zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych 3 smartwatchy

Amazfit t-rex pro

Casio gbd 100

Huawei gt2

Bardzo podoba mi się wygląd zegarków typu g-shock ale to nie tylko to ma przeważyć w wyborze któregoś z tych

Zależy mi na dobrej baterii, połączeniu z telefonem i wytrzymałości

Super jak by można było wgrać swoje mp3 i przy ćwiczeniach oderwać się od telefonu..

Smartwatch by służył do ćwiczeń-  bieganie, pływanie itp

 

I tu moje pytanie który z tych 3 macie i polecacie? Może zwrócić wgl na jakiś inny model uwagę?

Z góry dziękuję za wypowiedzi
komentarz zamknięcia: Inny temat
komentarz 27 lipca 2021 przez porucznik.jaszczurka Obywatel (1,820 p.)
Posiadam już jakiś miesiąc garmina venu, dokładnie ten https://www.x-kom.pl/p/515096-zegarek-sportowy-garmin-venu-czarno-grafitowy.html

Bateria w nim trzyma około 5 dni, co jak na taki smartwatch jest standardowym wynikiem. Opcja płatności to mega przydana funkcja, gdzie np samsung tego w polsce nie obsługuje. Mega dużo aplikacji sportowych, czy różnych motywów. Z tego co kojarzę, jest opcja wgrania mp3, a jeśli nie, to na pewno jest spotify

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 lipca 2021 przez niezalogowany

Ja Ci polecam Polara.Biegam z nim od kilku lat i jestem zadowolony. Jeżeli chcesz się oderwać od telefonu to będzie to dobry wybór bo to są  zegary sportowe bez wodotrysków i niepotrzebnych zbędnych funkcji, które sprzyjają dystrakcji.

Do tego wytrzymały super bateria i fajna apka do telefonu i na desktop.(V-800)

A z Twojej trójki wybrał bym stare dobre Casio ;)

Powodzenie i Udanych zakupów życzę  winkyes

komentarz 27 lipca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
Którą wersje Polara masz?
komentarz 27 lipca 2021 przez niezalogowany
V-800 (jak wyżej napisałem)...

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 297 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2017 w Urządzenia mobilne przez skrakerpmi Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 577 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 356 wizyt
pytanie zadane 26 grudnia 2016 w Urządzenia mobilne przez Kinga Miszczak Nowicjusz (120 p.)

92,453 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,086 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...