• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

rejstracja użytkownika na wielu portalach za pomocą mojego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
159 wizyt
pytanie zadane 24 lipca 2021 w Programowanie przez Mleko111 Nowicjusz (180 p.)
zmienione kategorie 26 lipca 2021 przez Comandeer
Witam, jestem totalnym laikiem, aczkolwiek mam pytanie co do strony www. :

Istnieje taka możliwość w której powiedzmy swoją stronę którą nazwiemy "xxx" , teraz na tej stronie odbywa się rejstracja użytkowników i tutaj jest moje pytanie, czy istnieje jakis program, skrypt, co kolwiek który umożliwił by rejstracje poprzez moją strone, od razu do przykładowo do 5 innych stron, co było by uwzględnione w regulaminie. Ten użytkownik ze swojej skrzynki pocztowej musiałby dostać link aktywcyjny od każdego dostawcy i musiałby każdy potwierdzić. Brak zwerifikowania nawet jednego email z tych 5 dostawców było by równoznaczne z brakiem możliwość odblokowania konta na tej naszej stronie "xxx"

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,360 p.)
Tak, istnieje taka możliwość. Np. przy rejestracji wysyłasz info do systemów rejestracji dostawców i ich systemy dostawców już same wysyłają maile z linkami aktywacyjnymi. Po aktywacji na ich stronach, dostawcy odsyłają ci informacje, które powodują zaznaczenie rejestracji na ich stronach w twojej bazie danych.

Ale IMO system dość uciążliwy dla usera. Z ciekawości: po co ci to i czy można go uprościć?
0 głosów
odpowiedź 24 lipca 2021 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
jest możliwość logowania prze fb czy google, gdzie możesz mieć 1 login do kilku stron
komentarz 25 lipca 2021 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
z czego nei radze korzystac.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 2,421 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 215 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia 2020 w JavaScript przez Samek2222 Początkujący (440 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt

92,536 zapytań

141,377 odpowiedzi

319,455 komentarzy

61,922 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...