• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

minifikacja folderu z HTML, CSS, JS

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
165 wizyt
pytanie zadane 21 lipca 2021 w JavaScript przez stellatus Obywatel (1,390 p.)

Jak w prosty i szybki sposób zminifikować cały folder zwierający HTML, CSS, JS?

Próbuję tym:

https://marketplace.visualstudio.com/items?itemName=HookyQR.minify

F1 Minify działa, ale F1 Minify Directory już nie?

Na razie nie jestem w stanie wniknąć w jakieś bardziej zaawansowane narzędzia typu Webpack.

Używam VSCode.

komentarz 21 lipca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)
A w jaki sposób tego używasz? Może ten plugin rzuca jakieś błędy? Może go źle skonfigurowałeś, np. błędna ścieżka do folderu, który chcesz minifikować?
komentarz 21 lipca 2021 przez stellatus Obywatel (1,390 p.)

Dzięki z odpowiedź. Nie mam pomysłu na to, gdzie wpisać ścieżkę. W ustawieniach nic takiego nie znalazłem. F1 Minify działa po prostu na aktywnym pliku. Analogicznie powinno działać F1 Minify Directory - na aktywnym folderze.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 21 lipca 2021 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
wybrane 23 lipca 2021 przez stellatus
 
Najlepsza

Jeżeli chcesz coś bez konfiguracji to spróbuj parcel v2, ale nie rób na oryginalnym projekcje, bo ja poraz kolejny chciałem się do niego przekonać i po raz kolejny sobie nie poradziłem. Zbildiwał mi oryginalne pliki, więc musisz zmienić trochę konfigurację.

komentarz 21 lipca 2021 przez ScriptyChris Mędrzec (190,190 p.)

nie rób na oryginalnym projekcje

Dlaczego? Jeśli coś się zepsuje, to zawsze można cofnąć zmiany przy użyciu Git'a (lub innego systemu kontroli wersji).

komentarz 21 lipca 2021 przez pablop76 VIP (123,060 p.)
Jeżeli masz podpiętego gita to tak, ale ja nie miałem.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 709 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2017 w JavaScript przez lapacz.kornel Mądrala (6,930 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 146 wizyt
pytanie zadane 27 lipca 2017 w Inne języki przez Alex.Ironside Stary wyjadacz (14,880 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 160 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2019 w HTML i CSS przez mb-dir Mądrala (6,710 p.)

92,452 zapytań

141,262 odpowiedzi

319,079 komentarzy

61,854 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...