• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z Battlefield3

0 głosów
285 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w Offtop przez niezalogowany

Cześć, mam taki problem (co prawda form dotyczy bardziej programowania niż garania ale może ktoś będzie umiał pomóc :p )

podczasu uruchomienia gry wyskakuje mi taki komunikat (wcześnieś wszystko chodziło dobrze)

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
wybrane 26 sierpnia 2015
 
Najlepsza
Sterowniki najnowsze?

Jeśli nie to odinstaluj stare i zainstaluj najnowsze.

"OUTOFMEMORY"

Zmieniałeś coś w ustawieniach?
komentarz 26 sierpnia 2015 przez niezalogowany
nie, nic nie zmieniałem w ustawieniach po prostu przestało działac z dnia na dzień

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 614 wizyt
pytanie zadane 17 stycznia 2016 w Offtop przez Arbuz666 Nowicjusz (230 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 586 wizyt
pytanie zadane 14 maja 2017 w Offtop przez Norberto16 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 926 wizyt
pytanie zadane 9 września 2016 w Offtop przez Bot Użytkownik (760 p.)

93,742 zapytań

142,678 odpowiedzi

323,297 komentarzy

63,326 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj

Twierdza Linux. Bezpieczeństwo dla dociekliwych

Aby uzyskać rabat -10%, użyjcie kodu pasja-linux, wpisując go w specjalne pole w koszyku.

...