• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

egzamin zawodowy - baza arkuszy

VPS Starter Arubacloud
+1 głos
399 wizyt
pytanie zadane 6 lipca 2021 w Egzaminy zawodowe przez dobrostojka Nowicjusz (170 p.)

Hej, czy ktoś z was korzystał z tej strony z arkuszami? Warto czy tak średnio? Chce mieć wszystko razem, a nie chce mi się przeszukiwać i pobierać każdego arkusza osobno, a tu podobno są paczki arkuszy ze wszystkich lat. Nie znam tej strony, dlatego pytam. Z góry dzięki

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 6 lipca 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (87,220 p.)
Jak gdzie indziej masz bezpłatnie, to po co płacić? Ale twoja kasa, twoja sprawa.
komentarz 6 lipca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Może to tylko reklama :)
komentarz 6 lipca 2021 przez SzkolnyAdmin Szeryf (87,220 p.)
Też tak uważam, ale patrząc na stronę, ktoś się napracował i chce zarobić.
komentarz 7 lipca 2021 przez dobrostojka Nowicjusz (170 p.)

@SzkolnyAdmin, nie wiem, poszukam. Ale właśnie zależałoby mi na tym, by mieć wszystko razem, a nie się bujać z każdym z osobna. Miałem nadzieję, że ktoś zna tę stronę, dlatego pytam. To nie jest reklama. Dzięki za odpowiedź yes 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,147 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,090 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 1,018 wizyt
pytanie zadane 24 kwietnia 2017 w Egzaminy zawodowe przez Galit Początkujący (280 p.)

92,831 zapytań

141,772 odpowiedzi

320,818 komentarzy

62,160 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...