Chciałbym aby program, niekoniecznie pythonowy, mógł wypisywać polskie znaki typu ą, ź, ł itd. Nie ma to być jednak output w konsoli a emulowanie pisania tych znaków przez klawiaturę. Próbowałem w pyautogui kombinować ze sobą alt i literę, ale wypisuje się zwykła litera, nie polska. Jest jakiś sposób na zrobienie tego na linuxie?