• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Wordpress developera

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
713 wizyt
pytanie zadane 2 lipca 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Venusian Nowicjusz (120 p.)
Hej wszystkim,

W niedalekim czasie czeka mnie rozmowa rekrutacyjna na stanowisko web developera. Aktualnie już pracuję na tym stanowisku, lecz sama rekrutacja do tej pory nie była tak obszerna. Samo spotkanie będzie miało wiele punktów do omówienia, lecz chciałbym skupić się na jednym- technologie używane na tym stanowisku. Aktualnie korzystam z html5, css3, vanilla js, bootstrap 4 oraz do modyfikacji stworzonych już wtyczek pare zagadnień z php7. Oczywiście 90% mojej wiedzy jest nabyte doświadczeniem, niżeli nauką (na studiach jestem dopiero przed wyborem specjalizacji związanej z frontem, a z jedynego kursu online nauczyłem się tyle co w technikum). I tu moje pytanie- czego mogę spodziewać się od rekrutera? Zagadnień teoretycznych? A może będę musiał opisywać w jaki sposób używam powyższych technologii? Jeżeli macie jakieś wskazówki, które przydadzą mi się na rozmowie- chętnie je przygarnę :). Pozdrawiam i miłego dnia!
komentarz 2 lipca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Skąd mamy to wiedzieć? Nawet nie podałeś firmy. Odpowiedz: to zależy.
komentarz 2 lipca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
lol ja nawet nie wiedzialem ze istnieje cos takiego jak wrodpress developer, ze co kroisz szablony? :D
Czego to nie wymyślą za stanowiska, żeby nazwac cos pseudo programowaniem :D  pod nazwa "Developer" za niedługo będzie EXCEL DEVELOPER :D
komentarz 3 lipca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)

To żadne pseudo programowanie WP jest zrobiony w PHP i i jest to normalne programowanie szablonów. Zdziwiłbyś się, że szukają ludzi do EXCELA ze znajomością VBA.

 

komentarz 3 lipca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,120 p.)
szablon developer, mówisz ^^
komentarz 3 lipca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Tak samo brzmi śmiesznie jak web developer, nie ?
komentarz 3 lipca 2021 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nie wiem za bardzo, co to wnosi do pytania. Skoro ktoś jest w stanie zapłacić takim ludziom, to znaczy, że rynek ich potrzebuje. Sens istnienia został już zweryfikowany.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 212 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 1,389 wizyt
pytanie zadane 11 maja 2017 w Java przez adamek339 Użytkownik (600 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 50 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2023 w HTML i CSS przez Beginner555 Obywatel (1,760 p.)

92,451 zapytań

141,261 odpowiedzi

319,073 komentarzy

61,853 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Akademia Sekuraka 2024 zapewnia dostęp do minimum 15 szkoleń online z bezpieczeństwa IT oraz dostęp także do materiałów z edycji Sekurak Academy z roku 2023!

Przy zakupie możecie skorzystać z kodu: pasja-akademia - użyjcie go w koszyku, a uzyskacie rabat -30% na bilety w wersji "Standard"! Więcej informacji na temat akademii 2024 znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...