• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Operowanie plikami w VLC za pomocą C++

Object Storage Arubacloud
+1 głos
125 wizyt
pytanie zadane 1 lipca 2021 w C i C++ przez Kceenrag Nowicjusz (160 p.)
Witam, nie znam się za dobrze na programowaniu, umiem podstawy C++, zacząłem się tym bawić nie dawno. Robię program, który włącza wideo w vlc, a następnie po odebraniu bądź nieodebraniu bodźca przesuwa bądź nie wideo do danego czasu. Doszedłem do momentu, w którym otwieram plik wideo przy pomocy polecenia system("vlc --extraintf rc wideo1"); i się zaciąłem. Nie wiem jak wpisać odpowiednie komendy sterujące playerem do programu tak, żeby były prawidłowo odczytane. Większość moich prób kończyła się tym, że program zamiast rozpoznawać komendy, szukał pliku o nazwie tej komendy do odtworzenia, po czym wyświetlał się błąd w playerze. Ma ktoś może pomysł, jak z poziomu kodu wprowadzić komendy wpisywane do wiersza poleceń wyświetlającego się po wpisaniu --extraintf rc?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 1 lipca 2021 przez VBService Ekspert (252,740 p.)
edycja 1 lipca 2021 przez VBService

Spróbuj użyć poleceń zawartych w tym artykule

7 VLC Command Lines You Need to Know

lub

Documentation:Command line, video

1
komentarz 1 lipca 2021 przez Kceenrag Nowicjusz (160 p.)
Dzięki za odpowiedź! Kilka rzeczy zaczerpnąłem z tych artykułów, ale nadal nie jestem w stanie zmieniać ciągu filmu za pomocą programu. Próbowałem komend --start-time i --stop-time, ale po wpisaniu tych komend wideo nie chciało się włączyć, a w konsoli pisało "nie można odnaleźć pliku" albo "The syntax of the command is incorrect." Ten artykuł uświadomił mi sposób, ale szukam dalej jakiejś komendy do sterowania filmem ;)

Podobne pytania

92,550 zapytań

141,393 odpowiedzi

319,522 komentarzy

61,935 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...