• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z publikacją biblioteki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
266 wizyt
pytanie zadane 29 czerwca 2021 w PHP przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

Cześć.

Mam problem ze skonfigurowanie swojej biblioteki. Otóż ciągle wywala błąd: 

Could not find a version of package michal/2fa_lib matching your minimum-stability (stable). Require it with an explicit version constraint allowing its desired stability.

Co ciekawe w pliku composer.json znajduje się opis wymaganej stabilnej wersji. Link do repo.

Z góry dziękuje za pomoc laugh.

komentarz 29 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Hmm, a jak instalujesz paczkę composerem? W jakiej wersji? U mnie zwykłe composer require michal/2fa_lib działa, instaluje normalnie.

komentarz 30 czerwca 2021 przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
Z composera wersji 1
komentarz 30 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)

Chodziło mi raczej jaką wersję biblioteki podajesz - jak zrobisz composer require michal/2fa_lib to jest ten błąd? A jak zrobisz tak w nowym projekcie, w jakimś pustym katalogu nawet? Bo u mnie przechodzi normalnie.

komentarz 30 czerwca 2021 przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
Aaa dobra nie zrozumiałem. Wpisuje normalnie:

composer require michal/2fa_lib i wywala mi ten błąd. I w nowym projekcie tak samo.
Kurde musiałem na pewno coś przeoczyć skoro Tobie dzila.
komentarz 30 czerwca 2021 przez Arkadiusz Waluk Ekspert (287,950 p.)
Ja robię composer require w pustym katalogu, więc tam nawet nie mam żadnej konfiguracji no i przechodzi normalnie. Ale może tam gdzie próbujesz już coś masz i sugestia @HaKIM z minimum stability na dev będzie pomocna.
komentarz 1 lipca 2021 przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

Dobra działa dziękuje za pomoclaugh.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2021 przez HaKIM Szeryf (87,590 p.)
wybrane 1 lipca 2021 przez michal_php
 
Najlepsza

Dodaj "minimum-stability": "dev" do pliku composer.json w projekcie, gdzie dodajesz tę bibliotekę.

Ewentualnie:

"require": {
    "michal/2fa_lib": "@dev"
}

i na to composer update.

https://getcomposer.org/doc/04-schema.md#minimum-stability

Daj znać czy zadziałało.

komentarz 1 lipca 2021 przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)

Dzięki za pomoc dziła. Pomogło laugh

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 241 wizyt
pytanie zadane 25 kwietnia 2022 w PHP przez Michał Samolewski Bywalec (2,240 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 255 wizyt
pytanie zadane 18 lipca 2021 w PHP przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 310 wizyt
pytanie zadane 18 maja 2021 w PHP przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)

92,535 zapytań

141,376 odpowiedzi

319,449 komentarzy

61,920 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...