• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jak dodać zdj captcha na moim komputerze bo wejściu na daną stronę

0 głosów
51 wizyt
pytanie zadane 28 czerwca w HTML i CSS przez Superchomio Nowicjusz (150 p.)
witam posiadam makro które musi zobaczyć rozwiązaną captche po wejściu na daną stronę (na moim komputerze)

do tego mam zamiar użyć grease monkey albo violet monkey albo stylebot  (są to wtyczki do chrome dzięki którym można zmienić wygląd strony na moim komputerze i zostaje on nawet po odswierzeniu strony -  dzięki nim można robić np wlasne style do yt ) jednak nie posiadam umiejętności kodowania  w html a także nie wiem jak używać tych wtyczek a jest  to konieczne zeby mój skrypt działał dlatego bardzo zwracam się do was o pomoc

pomoze ktos z tym ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 28 czerwca przez niezalogowany
komentarz 28 czerwca przez Superchomio Nowicjusz (150 p.)
nie chodziło mi o rozwiązywanie captcha bo mam już do tego wtyczkę chodziło mi o dodanie obrazu na stronę ale i tak sobie juz poradziłem więc dzięki za odpowiedz
komentarz 28 czerwca przez niezalogowany

super wink

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 66 wizyt
pytanie zadane 28 września w JavaScript przez zerakot Obywatel (1,740 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 38 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 79 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia w Python przez stellatus Obywatel (1,370 p.)
Porady nie od parady
Forum posiada swój własny serwer Discord, dzięki któremu będziesz mógł po prostu pogadać z innymi Pasjonatami lub zapytać o jakiś problem. Podstrona z chatem znajduje się w menu pod ikoną człowieka w dymku.IRC

85,728 zapytań

134,512 odpowiedzi

298,568 komentarzy

56,635 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...