• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Sklep z hurtownia

Object Storage Arubacloud
+1 głos
228 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez metek19a Nowicjusz (220 p.)
Dzień dobry,od dłuższego czasu zastanawiam się nad założeniem sklepu internetowego ale mam kilka niejasności.

zainteresowałem się platforma Sky shop,jestem początkujący i mogłem jedynie bazować na opiniach wiec nie wiem czy dobry wybór mam na oku.Chodzi mi głównie o wytłumaczenie kilku rzeczy,jeśli chciałbym założyć sklep to jeśli kupię pakiet miesięczny np aktualnie za 150zl/netto to to jest kwota która wystarczy żeby prowadzić sklep,podłączyć się do Allegro wybrać hurtownie i sprzedawać produkty? Czy w kolejnych krokach funkcjonowania sklepu trzeba płacić za coś więcej?nie zależy mi na wyglądzie strony ponieważ celuje w sprzedaż na Allegro/ebay/ceneo.

drugie pytanie mam bardziej indywidualne,czy cena hurtowa produktów jest tzw „do zniesienia” i da radę wyciągnąć całkiem dobra kwotę tak jak wspomniałem wyżej na podstawowych warunkach?

z góry dzięki!
komentarz 24 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,790 p.)
No nie, no  samo opodatkowanie od sprzedaży od działalności na allegro to sa już wydatki rzędu 30% kwoty dochodu, plus opłaty- za hurt/detal, tak kolorow to na pewno nie.

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 24 czerwca 2021 przez EligorvelAbigor Nowicjusz (240 p.)
Najpierw musisz działać w sferze logistycznej opierając się na wiedzy z zakresu chociażby dropshopingu, łańcuchu dostaw , zaopatrzenia i dystrybucji ,odpowiedniego doboru operatora logistycznego ( dostawcy i nadawcy twoich paczek) to nie łatwy orzech do zgryzienia , ale trzymam kciuki i więrzę ,że spełnisz swój cel. Pamiętaj również by odpowiednio prowadzić rentowność twojego biznesu. Pozdrawiam
komentarz 25 czerwca 2021 przez metek19a Nowicjusz (220 p.)
Dzięki bardzo za opowiedz! Właśnie tego się obawiam najbardziej,ponieważ moja wiedza jest na niskim poziomie ahh.korzystałeś może z jakiejs platformy e sklepu? Wspomniałeś o logistyce,a to nie jest tak ze po wyborze hurtowni i przesłaniu im danych klienta oni wysyłają produkt?
komentarz 25 czerwca 2021 przez Wiciorny Ekspert (269,790 p.)
zależy jak zautomatyzowany masz system, jeśli to ty prowadzisz mała firme, to niestety podpisując umowe, Ty wysyłasz paczki, jeśli nie masz ich w "fabryce, hurotwni" i nie opłacasz ludzi ... którzy za Ciebie pakuja i wysyłają, to niestety robisz to ty, a tylko środek transportu - jako kurier, masz jako usługe
komentarz 25 czerwca 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Tak poza tym to opłaca Ci się sprzedawać za pomocą hurtowni? Większość ma drożej niż np dyskonty, czy duże sieci dodając swoją marżę wychodzi drogo dla klienta. Pozyskanie klientów nie jest już takie proste. Zależy też co tam sprzedajesz

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 405 wizyt
pytanie zadane 28 marca 2019 w Sprzęt komputerowy przez halotelefonek Bywalec (2,410 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 157 wizyt
pytanie zadane 14 sierpnia 2023 w Systemy CMS przez Billy Użytkownik (680 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 21 października 2022 w Sieci komputerowe, internet przez Iei Obywatel (1,950 p.)

92,568 zapytań

141,420 odpowiedzi

319,622 komentarzy

61,954 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...